חשיפה ראשונה: DS3 קרוסבק 2019

ds3 קרוסבק
DS3 קרוסבק.

DS3 קרוסבק הוא הקרוסאובר העירוני הראשון של DS. הדגם יוצע גם בגרסת חשמלית E-Tense.

 

רגע לפני החשיפה הרשמית בהמשך היום, תמונות רשמיות של DS3 קרוסבק, הקרוסאובר העירוני הראשון של מותג היוקרה של סיטרואן, דלפו לרשת. עם ה-DS3 קרוסבק, DS תוכל להתחרות בדגמים כגון מיני קאנטרימן, אודי Q2 ועוד.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העיצוב החיצוני של הדגם שואל אלמנטים עיצוביים מהסופרמיני DS3, וכמובן גם מהאח הבכיר ה-DS7 קרוסבק, אך בזה מסתיים הקשר בין הדגמים. DS3 קרוסבק הוא הדגם הראשון בקבוצת PSA לעשות שימוש בפלטפורמת EMP1 המודולרית, שהיא הגרסה למכוניות קטנות לפלטפורמת EMP2 המוכרת. פלטרפומה זו תשרת בקרוב את ה-208 החדשה וכן את הקורסה החדשה.

 

ds3 קרוסבק תא הנוסעים
מרהיב כמו העיצוב החיצוני.

העיצוב החיצוני מרהיב מלפנים ומאחור - יוקרתי, מוחצן ומודרני, אך הפרופיל פחות משכנע. המופע החיצוני ממשיך אל תא הנוסעים וכמו ב-DS7 אנחנו פוגשים את מוטיב המעויינים ורמה גבוהה של חומרים המשרתים עיצוב לא שגרתי. הנדסת האנוש אולי לא מצטיינת בשל כך, אך אין ספק שמותג היוקרה של סיטרואן מעניק גם כאן תא נוסעים ייחודי ושונה מכל המתחרים.

 

אנחנו מצפים כי הדגם יעשה שימוש במנועים המוכרים משאר דגמי הקבוצה, כלומר 1.2 ליטר טורבו בנזין ו-1.5 ליטר טורבו דיזל. אל גרסאות אלו DS תצרף בהמשך גרסה חשמלית לדגם, E-Tense, עם טווח חשמלי הצפוי לעמוד על כ-450 ק״מ.

 

ds3 קרוסבק חשמלי
יוצע גם בגרסה חשמלית E-Tense.

כאמור, פרטים נוספים על הדגם נפרסם בהמשך היום עם החשיפה הרשמית.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות