טויוטה חושפת את הלנד קרוזר 2018 החדש

2018 טויוטה לנד קרוזר החדש
טויוטה לנד קרוזר החדש - מתיחת פנים מקיפה לדגם.

הלנד קרוזר 2018 החדש הוא מתיחת פנים מקיפה במיוחד לדגם הנוכחי, עם עיצוב מעודכן, תא נוסעים משודרג וטכנולוגי יותר ותוספת של מערכות בטיחות מתקדמות.

 

טויוטה מסירה את הלוט מעל הלנד קרוזר (פראדו) החדש לשנת 2018, אותו תציג החברה בתערוכת פרנקפורט. לא קשה להבחין מהתמונות כי לא מדובר בדגם חדש לחלוטין אלא במתיחת פנים מקיפה במיוחד לדגם שהוצג לפני כשמונה שנים וכבר זכה לשתי מתיחות פנים במהלך השנים. זה כמובן אומר שהדגם שומר על שלדת הסולם שלו ועל יכולות שטח גבוהות יחסית כרכב כביש-שטח.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בחזית הדגם נמצא את אותו מנוע טורבו דיזל בנפח 2.8 ליטר אשר משרת את הדגם הנוכחי, עם הספק מרבי של 177 כ"ס ומומנט מרבי של 45.9 קג"מ והמשודך לתיבת 6 הילוכים אוטו' המעבירה את הכוח אל הכביש דרך מערכת הנעה כפולה 4X4 קבועה. נתוני הביצועים זהים לאלו של הדגם הנוכחי עם 12.7 שניות 0-100 קמ"ש וצריכת דלק משולבת של 13.3 ק"מ לליטר.

 

בצד הויזואלי, הלנד קרוזר החדש מציג אבולוציה קלה ומודרנית יותר למוכר לנו מהדגם הנוכחי, עם עיצוב עדכני לגריל הקדמי, לפנסי החזית ולעיצוב הפגוש וכן מכסה מנוע חדש. מאחור נוכל למצוא עיצוב חדש לפגוש ולפנסים. העיצוב המחודש גרר תוספת של 60 מ"מ לאורך העומד כעת על 4,840 מ"מ (4,565 מ"מ בדגם 3 דלתות).

 

לנד קרוזר 2018 תא הנוסעים
לא מהפכה אך מודרני ונעים יותר לעין.

גם בתא הנוסעים אנחנו לא פוגשים במהפכה, אך השינוי מוחשי ומשמעותי יותר ומתרכז בקונסולה המרכזית ובלוח המחוונים. הנהג ימצא עצמו מול גלגל הגה חדש וכן לוח מחוונים חדש ומודרני יותר למראה הכולל מסך "4.2. הקונסולה המרכזית עוצבה מחדש, בעיקר בחלקה העליון לטובת שיפור שדה הראיה, והיא מאכלסת כעת מערכת TOYOTA TOUCH 2 חדשה עם מסך "8 יחד עם מערכת שליטה חדשה על בקרת האקלים. לא מהפכה, אך בהחלט נעים יותר לעין.

בשווקים מסומים, טויוטה תשווק את הלנד קרוזר החדש עם אופציה לשני מנועי בנזין: 2.7 ליטר עם 160 כ"ס ו-25 קג"מ או 4.0 ליטר V6 עם 246 כ"ס ו-38.3 קג"מ.

 

הלנד קרוזר החדש מצויד במערכת הבטיחות Toyota Safety Sense הכוללת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת סטייה מנתיב ותמיכה באור גבוה אוטומטי.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות