טויוטה חושפת את הרודסטר קונספט ההיברידית

הרודסטר ההיברידית GRMN II היא מכונית קונספט היברידית על בסיס טויוטה MR2.

טויוטה GRMN II קונספט

טויוטה GRMN II, היא שדרוג של דגם הקונספט שהוצג בשנה שעברה GRMN I המבוססת בעצמה על ה-MR2, עם לא מעט שינויים. ה-GRMN II תשתתף בסוף השבוע הקרוב במירוץ הסיבולת 24 השעות של נורבורגרינג בגרמניה והיא פותחה בשיתוף עם GAZOO Racing היפנית.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כמו הדגם הקודם, גם ב-GRMN II, ההנעה היא כפולה לכל הגלגלים. מנוע בנזין V6 שנפחו גדל ב-200 סמ"ק ל-3.5 ליטר, אחראי על הנעת הגלגלים מאחור (מנוע מרכזי) ועל הגלגלים הגלגלים מלפנים אחרי מנוע חשמלי שנלקח מה-RX450h. מנוע הבנזין בעל הספק של 246 כ"ס, תוספת של 38 כ"ס מהדגם הקודם וההספק הכולל עומד על 295 כ"ס, עלייה של 27 כ"ס מהדגם הקודם. המשקל עלה ב-200 ק"ג ועומד על כ-1,500 ק"ג.

 

ה-GRMN II ההיברידית, מסוגלת לנוע על בסיס הסוללות בלבד בדיוק כמו טויוטה פריוס. למרות הבסיס המשותף, ה-MR2 מנוחתה עדן, העיצוב החיצוני שונה לחלוטין ולמרות שהוא שונה מכל שפת עיצוב מוכרת של טויוטה, אולי טויוטה מרמזת כל על כיוון עיצוב עתידי לדגמי הספורט החדשים שלה כמו ה- FT-86 II.

 

ל-GRMN II, מידות של: 4,350 מ"מ אורך, 1,890 מ"מ רוחב ו-1,200 מ"מ גובה, מה שאומר שהיא הרבה יותר גדולה מה-MR2 עלייה היא מבוססת. טויוטה מצידה כבר רמזה עוד ב-2009 על כוונתה להחיות מחדש את ה-MR2, שכמובן תהיה מבוססת על הנעה היברידית בדומה להונדה CR-Z.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות