טיזר ראשון: קורולה החדשה תוצג בעוד שבועיים

טויוטה ארה"ב חושפת טיזר ראשון לקורולה 2013 החדשה, שתיחשף רשמית ב-6 ליוני 2013.

2013 טויוטה קורולה החדשה  - חשיפה רשמית בעוד שבועיים

בעוד שבועיים, בשישי ליוני 2013, טויוטה תחשוף את הקורולה החדשה, המכונית החשובה ביותר ליצרן, הדור האחד עשר למכונית הנמכרת בעולם. את הרמז העבה ביותר לעיצוב הקורולה החדשה, זכינו לראות בתחילת השנה באמצעות הקונספט 'קורולה פיוריה' אשר הוצג בתערוכת דטרויט.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

היום, בעמוד הפייסבוק הרשמי של טויוטה ארה"ב ובהתאם לאפנת מצעד הטיזרים טרום הצגת דגם חדש, חשפה החברה טיזר ראשון לדגם המציג כרבע מחלקו האחורי של הדגם. רבות אנחנו לא יכולים לומר מן הסתם, אך אין ספק שלפי התמונה הקורולה הבאה תהיה נאמנה בעיצובה לקונספט 'פיוריה' כאשר היא שומרת על עיצוב הפנסים מאחור, הספויילר המקשט את קצה דלת תא המטען וכן על עיצוב הפגוש האחורי (לפחות בחלקו העליון, ספק אם גם בתחתון). מה האות S מסמלת? נאלץ להמתין לחשיפה הרשמית כניראה.

 

הקורולה החדשה, סביר להניח שתציע מידות חיצוניות זהות לאלו של הקונספט עם מ"מ אורך, 1,805 מ"מ רוחב, 1,420 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2,700 מ"מ. בתחום המנועים, במיוחד עבור השוק הישראלי, אנחנו לא מצפים להפתעות וסביר להניח שנמצא את אותו מנוע 1.6 ליטר של האוריס החדשה בהספק של 132 כ"ס אשר ישודך לתיבת הילוכים CVT – רציפה. תחום בו אנחנו מצפים לראות התקדמות משמעותית, זה התחום הדינמי, זאת כחלק מההבטחה של נשיא טויוטה לייצר מכוניות מהנות לנהיגה, כפי שנוכחנו לגלות באוריס החדשה.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • אורי

    מתיי תוצג הקורולה לארופה ולישראל?<br />הבנתי שישנו הבדל בעיצוב הרכב.

    כתובת URL מקוצרת: