יונדאי חושפת את הגרנד i10 לשוק ההודי

יונדאי גרנד i10
יונדאי גרנד i10 - הצצה ליונדאי i10 האירופית החדשה.

יונדאי גרנד i10 ניאוס החדשה, לשוק ההודי, מספקת לנו הצצה אל ה-i10 החדשה אותה נפגוש בחודש הבא.

 

יונדאי חשפה הבוקר איור ראשון של ה-i10 החדשה אשר תוצג בחודש הבא בתערוכת פרנקפורט. במקביל, היא חשפה היום (ד') בהודו את הגרסה המקומית ל-i10 החדשה - גרנד i10 - שהיא אמנם שונה מהדגם שישווק אצלינו, אך לא באופן מהותית כך שאנחנו זוכים לקבל הצצה מעמיקה יותר לעיצוב החיצוני והפנימי של ה-i10 האירופאית החדשה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העיצוב כפי שניתן לראות הוא אבולוציה לדגם הנוכחי בהשראת שפת העיצוב העדכנית של יונדאי. ההבדל הויזואלי העיקרי לעומת מה שנפגוש בפרנפקורט בחודש הבא נמצא בעיצוב הפגוש הקדמי ובעיצוב תאורת היום בגריל הקדמי. למעט שינויים אלו והעבודה שהגרנד i10 ארוכה יותר מהגרסה האירופית המשווקת אצלנו, כך בקירוב טוב תיראה ה-i10 החדשה, כולל העיצוב החדש והייחודי לקורת C האחורית היוצרת תחושה של גג צף.

 

 

יונדאי i10 החדשה תא הנוסעים
בסבירות גבוהה, זה תא הנוסעים של ה-i10 החדשה.

סביר להניח כי תא הנוסעים של הגרנד i10 זהה למה שנפגוש בחודש הבא (כך היה בשני הדורות האחרונים של הדגם) ממשיך את הקו שאפיין את הדור הנוכחי, כלומר פלסטיקה מלאה ללא חלקי פח חשופים כמו אצל המתחרות האירופאיות יחד עם כמות נכבדה של תאי אחסון שימושיים. בחלקה העליון של הקונסולה המרכזית נמצא מערכת מולטימדיה "7 התומכת באנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי ומתחת למערך השליטה על בקרת האקלים נמצא משטח טעינה אלחוטי, שתי כניסות USB (אחת לטעינה מהירה) ושקע 12V. כמו בדגם הנוכחי, יונדאי מציעה שילוב של שני גוונים בשני גוונים המשדרג את התחושה בתא הנוסעים.

 

 

יונדאי גרנד i10
עיצוב ייחודי לקורת C האחורית.

הגרסה האירופית של ה-i10 החדשה תשווק כסטנדרט עם בלימה אוטונומית הכוללת זיהוי הולכי רגל, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית ובקרת ערנות נהג.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות