יונדאי תחשוף את הקונה ב-13 ליוני 2017

טיזר ליונדאי קונה 2017
יונדאי תחשוף את הקונה בעוד כשבועיים.

יונדאי תחשוף בעוד כשבועיים את הקונה, הקרוסאובר העירוני החדש (והראשון גלובלית) של החברה.

 

יונדאי מכריזה היום (ג') על כך שבעוד כשבועיים, ב-13 ליוני 2017, היא תחשוף בבכורה עולמית את הקונה (Kona), הקרוסאובר העירוני הגלובלי הראשון של החברה שיתחרה בדגמים כגון מאזדה CX-3, הונדה H-RV ועוד.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למעט תמונות הטיזר לדגם, שלא ממש משאירות הרבה מקום לדמיון, יונדאי לא נדיבה במיוחד בפרטים טכניים על הקונה. מה שיונדאי כן חושפת הוא שהדגם יתבסס על פלטפורמת חדשה שתאפשר לדגם להציג יכולות כביש גבוהות לצד רמה גבוהה של בטיחות במבחני הריסוק.

 

יונדאי קונה
יונדאי קונה.

בנוסף לכך יונדאי מציינת כי בכדי ליצור איזון בין מרכז כובד נמוך לטובת יכולות כביש גבוהות לבין הרצון של רוכשי SUV לישיבה גבוהה ושדה ראיה רחב, הקונה יספק ישיבה שהיא גבוהה יותר מרכב משפחתי רגיל אך נמוכה מזו של הטוסון, לדוגמה. בנוסף לכך, יונדאי מציינת כי הקונה יצויד בתוגה עילית צבעונית הכוללת הכוונה של מערכת הניווט.

 

יונדאי קונה
יונדאי קונה.

אנחנו מצפים שאת הקונה ישרתו מנועי הטורבו החדשים של יונדאי, 1.0 ליטר 120 כ"ס ו-1.4 ליטר 140 כ"ס. סביר להניח שעבור השוק האמריקאי הדגם יוצע בנוסף עם מנוע 1.6 טורבו ומנוע 2.0 ליטר אטמוספרי ועבור השוק האירופאי הדגם יוצע בנוסף עם מנוע 1.6 ליטר טורבו דיזל. אנחנו בהחלט מצפים שהקונה ישווק עם מגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות, בתקווה שאלו ימצאו את דרכם גם לשוק הישראלי.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • פחו

    למה לטשטש אם היוטיוב מפרסמים את הרכבים רגיל גם שטשטשו את סקודה קארוק ביוטיוב ראו רגיל.

    כתובת URL מקוצרת: