יונדאי i25 מתחדשת – מתיחת פנים

יונדאי חושפת בשוק הרוסי מתיחת פנים לדגם 2014 של יונדאי i25. מתיחת הפנים כוללת עדכון לעיצוב החיצוני וקבלתה של תיבת 6 הילוכים אוטו' בדגמי ה-1.6 ליטר.

2014 יונדאי i25 אקסנט

יונדאי החלה השבוע בשיווקה של יונדאי סולריס 2014 החדשה לאחר מתיחת פנים לדגם. יונדאי סולריס (Solaris) היא הגרסה לשוק הרוסי של יונדאי i25 אקסנט הנמכרת אלצנו. מתיחת הפנים לדגם כוללת בעיקרה עדכון לעיצוב החיצוני, שדרוג קל לאבזור בדגם וקבלתה של תיבת 6 הילוכים אוטו'.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, ה-i25 מקבלת חזית חדשה עם פגוש קדמי שעוצב מחדש וכולל תאורת LED ליום המשולבת בפנסי הערפל שעוצבו מחדש, גריל שעוצב מחדש וגם הפנסים הראשיים זכו להתעדכן בעיצוב חדש. מאחור, יונדאי עיצבה מחדש את פנסי הערפל והפנסים זכו לעדכון באמצעות תאורה מסוג LED. חישוקי סגסוגת בעיצובים חדשים משלימים את העדכון החיצוני.

 

בתא הנוסעים, למעט עדכון קל לגימור והחלפת ריפוד המושבים, יונדאי לא שינתה דבר מהדגם המוכר. נאלץ להמתין להודעה רשמית של יונדאי על ה-i25 אקסנט החדשה, אך סביר להניח שיונדאי שיפרה בדגם את בידוד הרעשים ועדכנה בנוסף את כיול המתלים וההיגוי.

 

יונדאי תמשיך להציע את הדגם עם אותם מנועים כמו בדגם הנוכחי (עודכנו קלות): 1.4 ליטר עם 107 כ"ס ו-1.6 ליטר עם 123 כ"ס. כאמור, החידוש העיקרי בתחום זה הוא החלפת תיבת ה-4 הילוכים אוטו' בתיבת 6 הילוכים אוטו'. מנוע ה-1.4 ליטר עדיין מוצע עם תיבת 4 הילוכים אוטו'. יש לציין שבחודשים האחרונים, גרסה זו משווקת בישראל עם תיבת הילוכים רציפה CVT במקום תיבה אוטו' רגילה כך שסביר להניח שתיבה זו תמשיך לשרת את הדגם גם לאחר מתיחת הפנים.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (3)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • איל

  באתר יונדאי ישראל<br />מצויין כי התיבת ההילוכים בדגם 1.4<br />היא תיבת הילוכים אוטומטית רציפה CVT.

  כתובת URL מקוצרת:
 • נהגוס

  תבדוק באתר כל כלמוביל

  כתובת URL מקוצרת:
 • הכובען המטורף

  אני מציע שתבדקו שוב את המקור שלכם, נראה שנפלה כאן טעות, ייתכן וגם זה קלוש שבחו''ל היא מצויידת בתיבה רציפה, אך כאן בארץ היא אוטו' פלאנטרית למהדרין בת 4 מהלכים!

  כתובת URL מקוצרת: