לובינסקי טרייד נותנת חסות לקבוצת הפועל תל אביב

חברת לובינסקי טיירד תהיה נותנת החסות הראשית לקבוצת הפועל תל אביב לעונת 2013-2014. במסגרת החסות, יקבלו השחקנים MG350.

חברת לובינסקי טיירד תהיה נותנת החסות הראשית לקבוצת הפועל תל אביב

חברת לובינסקי טרייד מקבוצת לובינסקי, יבואנית פיג'ו, סיטרואן ו MG, תיתן חסות לקבוצת הבוגרים של הפועל תל אביב. במסגרת החסות, שתמשך לאורך כל עונת המשחקים 2013-2014, יופיע ע"ג חולצות הקבוצה מאחור ובשול המכנסיים לוגו של חברת לובינסקי טרייד ולוגו של MG מבית לובינסקי. בנוסף יקבלו כל השחקנים רכבים משפחתיים מסוג MG350.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ניר דקטר, מנכ"ל לובינסקי טרייד: "החיבור לקבוצה מובילה בתחום הספורט שערכיה מתקשרים למסורת, נאמנות וקהל אוהדים רחב הוא טבעי ומטרתו לחזק ערכים קיימים של החברה דוגמת הוגנות, יושרה, שייכות וגאוות יחידה. לובינסקי טרייד רואה בשיתוף הפעולה עם הפועל תל אביב תחילה של חיבור ארוך טווח ומאחלת לקבוצה הצלחה במוקדמות הליגה האירופית".

 

אודות חברת דוד לובינסקי:

חברת דוד לובינסקי בע"מ נוסדה בשנת 1936 על-ידי מר דוד לובינסקי, והינה כיום בבעלות משפחת מנור. מעבר לייבוא של פיג'ו וסיטרואן ושל המותג הסיניSAIC ע"י קאר-איסט, החברה מאגדת בתוכה קבוצות בנות, המעניקות מענה מרבי ללקוחות לאורך כל הדרך. מכירת מכוניות יד שנייה, במסגרת פעילות לובינסקי טרייד, ביטוח בחברת לוביט וקבלת אשראי לרכישת הרכב ע"י חברת עודית. ללקוחות העסקיים חברת הליסינג "פריים ליס" מציעה פתרונות ייחודיים. בנוסף מייבאת החברה באמצעות חברת ד.ל.ב מוטוספורט את קטנועי פיג'ו, קטנועי PGO, אופנועי K.T.M וטרקטורוני פולריס. עוד בבעלות לובינסקי חברת טלרון, יבואנית מצברי VARTA ואחרים ונציגה בלעדית להפצת שמני TOTAL.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • רזי

    הקבוצה כמו המכונית. לשניהם אין ביקוש..

    כתובת URL מקוצרת: