לחופש נולד: סיטרואן קקטוס M קונספט

בהשראת סיטרואן מהארי, סיטרואן תציג בפרנקפורט את הקונספט קקטוס M.

2015 סיטרואן קקטוס M קונספט
סיטרואן קקטוס M קונספט - רכב פנאי במלוא מובן המילה.

סיטרואן הסירה את הלוט מעל הקונספט קקטוס M אשר יוצג בעוד כשבועיים בתערוכת פרנקפורט. הקקטוס M הוא דגם מחווה לסיטרואן מהארי (Mehari) המיתולוגית של החברה – מכונית שהוצגה בשנת 1968 בעידן בו רכבי באגי היו פופולריים למדי ועד היום, ניתן לפגוש את הדגם באתרי נופש בדרום צרפת.  

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הקקטוס M המבוסס על ה-C4 קקטוס, מתואר ע"י סיטרואן כרכב לצעירים עם סגנון חיים אקטיבי. הוא אמנם לא כולל הנעה כפולה אך הוא כן כולל את מערכת Grip Control לשיפור האחיזה על משטחים שונים, הגבהת מרכב, חישוקים גדולי מידות, שמשה קדמית זקופה, קשת התהפכות אחורית והמון שמיים.

 

תא הנוסעים מעוצב ועושה שימוש בחומרים המתאימים לפעילות אקטיבית בטבע, המושבים לדוגמה מרופדים באריג ניאופרן ממנו מייצרים חליפות צלילה וגלישה וברצפת הרכב ניתן למצוא פתח ניקוז לנוזלים.

 

 

האם נזכה לראות את ה-קקטוס M מגיע לפס הייצור? בסיטרואן אמנם מציינים שהקונספט מציג את הפוטנציאל של ה-C4 קקטוס כבסיס לדגמים חדשים, אך לא מדברים על אפשרות לייצור עתידי של הקקטוס M. אם השנה הייתה שוב 1968, אין ספק שהיינו רואים את הדגם נכנס לפס הייצור ומשווק במדינות חמות מרובות שמש ואתרי תיירות, אך השנה היא 2015 וכל דגם נמדד אך ורק במספר השקלים שהוא יכניס לקופה. מצד שני, זו עדיין סיטרואן כך שאי אפשר לדעת.   

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות: