×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 888

ללא הסוואה: שברולט ספארק 2016 החדשה

שברולט ספארק החדשה נתפסה בעדשת המצלמה ללא כל הסוואה, תוצג בבכורה עולמית בעוד זמן קצר.

2015 שברולט ספארק החדשה

בתערוכת ניו יורק הקרובה, שברולט צפויה להציג בבכורה עולמית את שברולט ספארק החדשה. דור שני למכונית העירונית של שברולט שהוצגה לפי שמונה שנים באותה תערוכה כקונספט שברולט ביט. לפני הופעת הבכורה העולמית בניו יורק, תמונות ריגול של הדגם שצולמו בקוריאה צצו ברשת, מספקות לנו הצצה ראשונה אל העיצוב החיצוני של הדגם.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שברולט ספארק החדשה מבוססת על אופל קארל (העירונית החדשה של אופל) ולמעט החזית השונה בין הדגמים, שאר העיצוב החיצוני זהה לחלוטין. לא נחשפנו עדיין לתא הנוסעים של הספארק החדשה, אך גם הוא כמו העיצוב החיצוני צפוי להיות דומה עד זהה למוכר לנו מאופל קארל. שני הדגמים צפויים לחלוק גם את אותו מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים EcoTec החדש בהספק של 75 כ"ס. מכיוון שהספארק משווקת גם בארה"ב, לא מן הנמנע שנמצא בדגם גם את גרסת הטורבו של מנוע זה יחד עם תיבה אוטו' מסוג כלשהו (רובוטית או רציפה).

 

בניגוד לספארק הנוכחית ששווקה באירופה, זו החדשה לא תשווק ב"יבשת הישנה" לאור ההחלטה של ג'נרל מוטורס להוציא את שברולט עד 2016 מהשוק האירופאי ולהשאיר שם את הבמה לאופל בלבד. לאור עובדה זו, סביר להניח כי נפגוש אצלנו את הגרסה האמריקאית של הדגם.

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות