לנד רובר דיסקברי החדש מוצג כקונספט

הקונספט דיסקברי ויז'ן שיוצג בתערוכת ניו יורק, רומז לא רק על הדור הבא של הדסקברי, אלא על משפחת דגמים חדשה תחת השם דיסקברי.

דיסקברי ויז'ן קונספט

לנד רובר מסירה את הלוט מעל הקונספט 'דיסקברי ויז'ן', קונספט שיוצג בעוד מספר שעות בתערוכת הרכב של ניו יורק. עשרים וחמש שנה לאחר שהוצג הדור הראשון של הדיסקברי, הקונספט דיסקברי ויז'ן מכריז למעשה על משפחת דגמים חדשה, ארבעה במספר, שתישא את השם דיסקברי.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקונספט מהווה תצוגת תכלית לטכנולוגיה ועיצוב שישמשו את דגמי לנד רובר העתידיים ובראשם, הדיסקברי הבא. “הדיסקברי קונספט מסמל את החזון למשפחת דגמי הפנאי העתידיים שלנו", ציין מנהל מחלקת העיצוב של לנד רובר, גארי מקגוברן.

 

הדגם העתידי הראשון שיישא את השם דיסקברי, הוא המחליף לפרילנדר הוותיק שיוצג עוד לפני סוף השנה. הדגם יתבסס על הפלטפורמה של הלנד רובר איווק ויוצע בגרסת חמישה מושבים או שבעה מושבים.

 

הדגם הבא בתור, הוא דגם חדש לחלוטין – רכב פנאי "קשוח" יחסית שיתחרה ברכבים כמו הלנד קרוזר של טויוטה. דגם זה יחלוק רכיבים רבים עם הקרוסאובר העתידי של יגואר.וכן עם דגם חדש לרייג' רובר, דגם שיכנס בין האיוויק לריינג' רובר ספורט.

 

הדגם הבכיר ביותר למשפחת הדיסקברי החדשה והמורחבת שיהיה קרוב בעיצובו לדגם הקונספט, הוא כמובן המחליף לדיסקברי 4 הנוכחי, דגם שיהיה מפואר ויוקרתי מאי פעם. דגם זה יעשה שימוש בפלטפורמת הכל אלומיניום החדשה של החברה המשמשת כיום את הריינג' רובר וריינג' רובר ספורט החדשים.

 

 

לנד רובר חושפת עם הקונספט מגוון רחב של רעיונות טכנולוגיים שחלקם, עשויים להימצא כבר בדיסקברי הבא הצפוי להיות מוצג בעוד כשנה. את טכנולוגיית "מכסה המנוע השקוף" לנד רובר כבר חשפה בפנינו, טכנולוגיה זו עושה שימוש ב"זכוכית חכמה" המאפשרת ליצור מציאות רבודה. מעבר לכך לחברה עוד רעיונות טכנולוגיים רבים עבור משפחת דגמי הדיסקברי העתידית. כך למשל ממשק אדם-מכונה מתקדם יאפשר את תפעול הדלתות, האיתות או האורות באמצעות מחוות ידיים. שלט רחוק יאפשר לנהג לשלוט ברכב במהירויות נמוכות במיוחד ללא צורך לשבת בתוך הרכב לטובת מעבר מכשולים מורכבים בשטח או חיבור של נגרר לרכב בקלות יתרה.

 

דגם הקונספט מצויד בתאורה ראשית בטכנולוגיית לייזר הסורקת את השטח לפני הרכב ומסוגלת להאיר מסביב לעצמים מבלי להפחית מעוצמת התאורה. הדיסקברי הבא אולי יציע יותר פינוק ויהיה פחות "קשוח", אך בלנד רובר לא שוכחים את השטח ודגם הקונספט מציג מערכת בקרת נהיגת שטח מתקדמת הכוללת מערך חיישני לייזר הסוקרים את פני השטח ומכוונים מראש את מערכות הרכב השונות בהתאם.

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • ניר

    רשמתם ארבעה דגמים. אחר מחליף פרילנדר, אחד חדש ואחד במקום הדיסקברי 4. אז מה הרביעי?

    כתובת URL מקוצרת: