לנד רובר חושפת: גרסה ארוכה לריינג רובר החדש

בפעם הראשונה מזה 20 שנה, לנד רובר מציגה גרסה ארוכה לריינג' רובר יחד עם רמת גימור ייחודית ויוקרתית במיוחד.

ריינג' רובר - עכשיו גם בגרסת LWB

ריינג' רובר החדש, שהוצג לראשונה בתערוכת פריז 2012, זוכה לגרסה מוארכת (LWB )עם בסיס גלגלים ארוך יותר הנחשפת היום (יום ב') לראשונה ותוצג בחודש הבא בתערוכת לוס אנג'לס ובמקביל בתערוכת גואנגזו שבסין – שני השווקים החשובים ביותר לדגם. זו הפעם הראשונה בעשרים השנים האחרונות שלנד רובר מייצרת גרסת בסיס גלגלים מוארך לריינג' רובר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הגרסה הארוכה של הריינג' רובר החדש בעלת אורך של 5.2 מטר, ארוכה ב-20 ס"מ מהדגם הרגיל והמרווח הרגליים מאחור גדל ב-14 ס"מ. ריינג' רובר לא האריכה את שרך העודף של הדגם אלא רק את בסיס הגלגלים והדלתות האחוריות הוארכו בהתאם.

 

הרוכשים יוכלו לבחור בין ספסל אחורי רגיל או בצמד מושבי "מחלקה ראשונה" נפרדים. את משענות המושבים ניתן להטות לאחור ב-17 מעלות, 8 מעלות יותר מבדגם הרגיל. את מושב הנוסע הקדמי, ניתן להסיט לפנים – בלחיצת כפתור כמובן – בכדי לספק מרווח רגליים משופר לנוסע מאחור.

 

בכדי להתחרות גם ברכבים כגון מרצדס S קלאס, הגרסה הארוכה של הריינג' רובר תשווק עם רמת גימור חדשה ויוקרתית במיוחד ( Autobiography Black) שתהיה ייחודית לדגם זה בלבד ותוצג לראשונה, איך לא, בתערוכת הרכב של דובאי. רמת אבזור זו כוללת גם כמה שינויים חיצוניים כגון גריל בעיצוב שונה במעט, חישוקי "21 או "22 בעיצוב ייחודי.

 

רמת הגימור הייחודית כוללת גימור באיכות גבוהה יותר, מגשים הנשלפים מהקונסולה בלחיצת כפתור וכוללים שקע USB לטעינה, מקרר, שני מסכי "10.2 בגב המושבים, חלון גג פנורמי מלא, 18 אפשרויות כיוון למושבים, בקרת אקלים עם 4 אזורים, עיסוי במושבים, תאורת אווירה מסוג LED בעשרה צבעים שונים ועוד ועוד.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות