מאזדה חושפת את הטנדר BT-50 החדש 2011

ה-BT-50 החדש משופר בכל המדדים לרווחת הנוסעים וכפי שמאזדה אומרת, פשוט מוסיפים קצת זום זום.

טנדר מאזדה BT-50 החדש לשנת 2011

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מאזדה חשפה היום בתערוכת הרכב בסידני אוסטרליה, אחד השווקים החשובים לטנדרים שלה, את הטנדר BT-50 החדש. אם ה-BT-50 המוחלף שידר "אני באתי לעבוד" אז לפי מאזדה הדגם החדש נועד ל- “אורך חיים אקטיבי" והעיצוב נקרא “חיה מתוחכמת”. מתוחכם הוא לא, וודאי למול עיצובו של ה-האנטר של מיצובישי. את השילדה קיבל ה-BT-50 מהפורד ריינגר החדש.

 

בגריל ובפגוש ניתן לראות את כל מאפייני העיצוב של דגמי מאזדה החדשים כדוגמת צורת המעוין /דמעה של הפנסים הקדמיים. הגריל הקדמי המרוח לכל הרוחב, פחות מחויך ויותר אגרסיבי, בכל זאת מישהו בא לעבוד גם אם קוראים לזה “אורך חיים אקטיבי”. הפנסים מאחור שומרים על המוטיב של צורת המעוין ונמשכים עד למרכז דלת תא המטען. מהצד, אי אפשר שלא להבחין בקשתות בתי הגלגלים שנופחו עוד יותר, “למראה של אריה הנדרך לזינוק על הטרף" לפי תיאוריו הציוריים של המעצב.

 

מבפנים, מהפכה של ממש. כל בעל מאזדה 3 יוכל להרגיש מיד בבית. מאזדה הולכת יחד עם זרם הטנדרים החדש, שמעניקים איכות חיים של רכב פרטי לעמלים. מצד שני, הנדסת האנוש לוקה בחסר עם כפתורי תפעול קטנים ועדינים שלא ממש מתאימים לרכב עבודה. גימור מתכתי וגוונים של שחור ואפור, מאירים את תא הנוסעים. ברמת הגימור הגבוהה יזכו הרוכשים לכל הפינוקים והחישמול שיש ברכב פרטי, כגון בקרת אקלים דיגיטלית דו אזורית, שני מסכי מידע ומחשב דרך, טלפון מובנה ועוד.

 

במהלך החודשים הראשונים של 2011, יחל שיווקו של ה- BT-50 החדש גם אצלנו.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות