מאזדה Kai קונספט: הצצה למאזדה 3 הבאה [2018]

2017 מאזדה KAI קונספט
מאזדה Kai קונספט - הצצה למאזדה 3 הבאה.

הקונספט מאזדה Kai מציג עיצוב מלטוש ותא נוסעים מרענן, כקדימון למאזדה 3 החדשה.

 

במקביל לקונספט Vision Coupe, מאזדה הציגה קונספט משמעותי ורלוונטי הרבה יותר: מאזדה Kai, קונספט המהווה קדימון לדור הבא של מאזדה 3 אשר יוצג בגרסת ייצור במהלך השנה הבאה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקונספט משלב בין העיצוב הנוכחי והמוצלח של מאזדה 3 האצ'בק לבין האבולוציה בשפת העיצוב העדכנית של מאזדה אשר הוצגה עם ה- CX-5 החדש. התוצאה היא עיצוב ספורטיבי ומלוטש מבלי להיות צעקני.

 

מאזדה KAI קונספט תא הנוסעים
כמה מכל זה יגיע לדגם הייצור?

בעוד העיצוב החיצוני הוא אבולוציוני, תא הנוסעים כבר מציג מהפכה של ממש. מאוד אלגנטי ועוטף את הנהג עם מידה מסוימת של תחושה ספורטיבית ויוקרתית ולא פחות חשוב, שינוי מרענן מתאי הנוסעים המעוצבים סביב המסך המרכזי שברוב הפעמים ניראה כלאחר יד. כמה מכל זה יגיע אל דגם הייצור? נאלץ להמתין לשנה הבאה אך נקווה שכמה שיותר.

מאזדה 3 הבאה תצויד בדור הבא של מנועי מאזדה,מנועי Skyactiv-X החדשים העושים שימוש בטכנולוגיית מנועי דיזל (הצתה עצמית של הדלק) וחלקם מצוידים במגדש-על. במאזדה מציינים כי יחד עם פלטפורמת SKYACIV וטכנולוגיות נוספות, הדגם יציג רמה חדשה וגבוהה יותר של עידון, שקט, נוחות וביצועים דינאמיים.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • איתי

    שוב הם מחקים את האיטלקים? מבחוץ מזכירה את האלפא רומיאו ג׳ולייטה, ומבפנים לקחו אלמנטים מהסטלביו החדשה...(2 שני קווים אופקיים לאורך כל הדשבורד, ומסך ביניהם).

    כתובת URL מקוצרת:
  • לאו

    מדהימה...פשוט אין מילים.

    כתובת URL מקוצרת: