מובילאיי תצייד את כל האוטובוסים במכרזי משרד התחבורה

מובילאיי תצייד את 500 האוטובוסים החדשים של חברת קווים בשווי של 2 מיליון שקל. זו העסקה הגדולה ביותר שנעשתה בישראל להצטיידות רכב תחבורה ציבורית במערכת מניעת תאונות.

מובילאיי תצייד 500 אוטובוסים של חברת קווים במערכת להתרעה ומניעת תאונות דרכים

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מובילאיי, יצרנית מערכת הראיה הממחושבת ומהמובילות בעולם בתחום זה, תצייד את 500 האוטובוסים החדשים של חברת קווים במערכת מניעת התאונות מתוצרתה. שווי העסקה מוערך בכ-2 מיליוןשקל ומדובר בעסקת ההצטיידות הגדולה ביותר שנעשתה בישראל ברכבי תחבורה ציבורית.

 

חברת קווים תחבורה ציבורית זכתה בקיץ האחרון בשני מכרזי ענק של משרד התחבורה באשכול חשמונאים (הכולל את הערים רמלה, לוד, מודיעין, מודיעין עילית, שהם, באר יעקב ויישובי הסביבה), ובאשכול נתניה-חדרה (הכולל את הערים נתניה, חדרה, ויישובי הסביבה).

 

מערכת מובילאיי שתותקן באוטובוסים תתריע בפני הנהג על ידי חיווי קולי וויזואלי בכל מקרה של אי שמירת מרחק, סטייה לא מתוכננת מנתיב הנסיעה בשל היסח הדעת או הירדמות, סכנת התנגשות ברכב מלפנים, או סכנת התנגשות בהולך רגל או רוכב אופניים המתפרצים לכביש.

 

יצחק ליטמן, מנכ"ל מובילאיי Products: "מערכת מובילאיי הוכחה כיעילה ביותר בהפחתת הסיכוי לתאונת דרכים בקרב ציי אוטובוסים ותחבורה ציבורית. נהגי האוטובוס סובלים ממספר גדול של הסחות דעת שנובע מתשומת הלב שמוקדשת לנוסעים בזמן הנהיגה. המערכת תזהה ותתריע בפני הנהג על כל אירוע שעלול להתפתח למצב מסוכן ותעזור לו להגיב בהתאם ולהימנע מתאונה. אנחנו צופים שמערכת מניעת התאונות של מובילאיי תהפוך להיות סטנדרט בתחבורה הציבורית בישראל ותהיה חלק ממפרט הבטיחות בכל מכרז בתחבורה ציבורית".

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • ישראל

    מתריאה בטירוף התראות יתר גם לנהגים זהירים. ללא ספק מתאימה לזקנות ולילדים בתחילת דרכם או לנהגים כבדים על כלי רכב כבדים. אני נהג ותיק ללא תאונות ומזה שנים ללא רפורטים, ובכל מצפצפת על שטויות גם אחרי כיוונון ומזיקה יותר משמועילה - כי עלולים לא להתיחס במקרה אמת ומכניסה לי עצבים. אבל החברה לא מוכנה להחזירה אחרי שעה-שעתיים התנסות מאכזבת תמורת חיוב הוגן.

    כתובת URL מקוצרת: