מוטוטראק תחל לשווק את רכבי השטח של ארקטיק קט

מוטוטראק מקבוצת סמל"ת תחל בקרוב לשווק בישראל את רכבי השטח של ARCTIC CAT האמריקאית.

ארקטיקט

קבוצת סמל"ת, יבואנית פיאט, סובארו, אלפא רומיאו, לנצ'יה, אברט, איווקו ואופנועי גאס גאס, הודיעה היום (יום ב') על חתימה על הסכם בלעדיות לשיווק רכבי השטח של חברת ארקטיק קט (Arctic Cat) בישראל.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חברת מוטוטראק מבית סמל"ת המשווקת את אופנועי גאס גאס, תהיה אחראית על מערך השיווק והמכירה של דגמי ארקטיק קט . מוטוטראק תשווק את דגמי ה-ATV וה-SIDE BY SIDE של ארקטיק קט ובקרוב יפורסם מחירון הדגמים שישווקו בישראל.

 

 

אורי להב, מנכ"ל קבוצת סמל"ת מסר:"קבוצת סמל"ת גאה על קבלת הזיכיון ליבוא ושיווק של חברת ארקטיקט בישראל. מדובר בחברה אמריקאית בעלת שם עולמי, חלוצה ומובילה בתחום ה – POWER SPORT בעולם. ארקטיקט נחשבת לחברה איכותית וותיקה מאוד בתחומה, עם מגוון מוצרים נרחב בתחום הטרקטורונים ורכבי הסייד ביי סייד. בתקופה הקרובה נתחיל בשיווק הן באופן ישיר שלנו וכן על ידי סוכנויות משנה ברחבי הארץ".

 

"מוטוטראק תתבסס על התשתיות והעוצמה של קבוצת סמל"ת בכדי לאפשר ללקוחות שירכשו ממוצרי ארקטיקט ליהנות מרכישת מוצר אמריקאי איכותי ובתמחור תחרותי. בשל התרחבות חברת מוטוטראק והאתגרים החדשים, מינתה לאחרונה הקבוצה את גלעד דגן למנהל הפעילות של חברת מוטוטראק וזאת בכדי שיוביל את קליטת מותג ארקטיקט, תוך שילוב וניצול עוצמת הקבוצה "מעל לכל אנו סבורים כי אנו נביא בשורה אמיתית בתמחור התחרותי של הכלים, לצד אספקת מוצר איכותי ומוביל, הן בתחום הטרקטורונים והן בתחום הבוער של רכבי הסייד ביי סייד, באמצעות "חתול הפרא" (ה – WILD CAT) של ארקטיקט, הנחשב לכלי מוביל בעולם בסיגמנט זה".

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות