×

התראה

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/minifp/copper-sd-2011

מיני קופר SD החדשה – ביצועים וחיסכון

מיני מציגה את הקופר SD החדשה עם מנוע טורבו דיזל 2.0 בהספק של 143 כ"ס.

מיני קופר SD החדשה

מיני היא אמנם סמל למכונית שכל כולה הנאה מנהיגה, אך אם אפשר לקבל את זה גם עם חיסכון ניכר בצריכת הדלק, אז למה לא? לכן מיני מוסיפה לקו הדגמים שלה מנוע חדש 2.0 ליטר טורבו דיזל בהספק של 143 כ"ס ומומנט של 31 קג"מ המתקבל בין 1,750 -2,700 סל"ד. מערבת למיני קופר SD, אותה יחידת הנעה תוצע בכל קשט הדגמים כולל בקלאבמן, קופר קבריולט וקאנטרימן.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אמנו שגרסה זו נועדה לשלב בין חיסכון להנאה, אז בחלק של החיסכון, המנוע משודך למערכת עצור/סע, ישנה מערכת לשימור אנרגיית הבלימה לטעינת המצברים, תצוגה להחלפת הילוכים לחיסכון מרבי ותיבת שישה הילוכים ידנית. תיבת שישה הילוכים אוטומטית רק כאופציה.

 

בצד ההנאה, מיני קופר SD, תביא אתכם מעמידה ל-100 קמ"ש בכ-8.1 שניות (8.7 ש' קונברטבל) עד למהירות מרבית של 215 קמ"ש . גם צריכת הדלק תגרום לכם לחייך עם 23.3 ק"מ לליטר (22.2 ק”מ לליטר קונברטבל). עם אותו מנוע, קופר SD קלאבמן תאיץ ל-100 קמ"ש ב-8.6 שניות עד למהירות מרבית של 215 קמ"ש יחד עם צריכת דלק של 22.7 ק"מ לליטר.

 

עם הקאנטרימן והנעה כפולה, העסק קצת איטי יותר עם 9.4 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 195 קמ"ש. צריכת הדלק עדיין מכבדת עם 20.2 ק"מ לליטר. מיני קופר SD על שלל גרסאותיה תוצג רשמית בתערוכת ז'נבה הקרובה ומיד לאחר מכן יחל השיווק הרשמי.

 

עם מחירה הגבוהה של מיני בישראל, המשוואה מיני+חיסכון, לא מתכנסת לפתרון כך שדגם זה לא יגיע לישראל.

{gallery}minifp/copper-sd-2011{/gallery}

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות