מנוע 1.0 ליטר טורבו חדש לאופל

אופל מציגה לראשונה את מנוע ה-1.0 ליטר SIDI, מנוע שלושה צילינדרים טורבו 115 כ"ס החדש למשפחת מנועי ה-SGE. מנוע זה ישרת את האדם ובעתיד הקרוב גם את הקורסה החדשה וכן את האסטרה.

אופל אדם זוכה במנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו חדש

אופל חושפת היום (יום ד') גרסה חדשה לאופל אדם עם המנוע ראשון למשפחת מנועי ה-SGE החדשה של אופל (מנועי בנזין קטני נפח) - 1.0 SIDI. המנוע החדש הוא מנוע בנפח 1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו עם הזרקת דלק ישירה המייצר הספק מרבי של 115 כ"ס וומומנט מרבי של 16.87 קג"מ בין 1,800-4,700 סל"ד. המנוע החדש עומד כבר כיום בתקן אירו 6 שיכנס לתוקפו במהלך שנת 2014.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

המנוע החדש, שלכבודו הוצגה במקביל תיבת 6 הילוכים ידנית חדשה, ישרת בעתיד דגמים נוספים באופל כולל את הקורסה החדשה שתוצג בעתיד הקרוב, את אופל מוקה-הקרוסאובר העירוני וכן את האסטרה המשפחתית. לפי אופל, האסטרה שתצויד עם מנוע זה צפויה להציע חיסכון של כ-20% לעומת מנוע ה-1.6 ליטר אטמוספרי הנוכחי של הדגם, כלומר כ-18.7 ק"מ לליטר.

 

הצגת המנוע החדש הוא חלק מאסטרטגיית המנועים החדשה של אופל (10 מנועים חדשים עד סוף 2015) הכוללת מנועי טורבו קטני נפח עם הזרקת דלק ישירה (1-1.4 ליטר), מנועי טורבו בנזין בינוניים בנפח של 1.6 ליטר ומנועי טורבו דיזל חדשים בנפחים של 1.6 ו-2.0 ליטר . מנוע ה-1.0 טורבו החדש המוצג היום, מצטרף אל מנוע ה-1.6 ליטר טורבו SIDI החדש שהוצג לפני מספר חודשים עם האסטרה וישרת בנוסף גם את האינסיגניה החדשה/מחודשת שהוצגה לאחרונה.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • רן חן

    הבעיה היא כזו שלא משנה איזו הקלות יש על הרכב. מישהו תמיד מיישר קו ואף מעלה את המחיר של הרכבים הללו. משמע אם הרכב מקבל הנחה על כך שהוא ממעט לזהם את האוויר. אז היבואן בד״כ יגרוף את היתרה. ניתן לראות שבהרכבים הקטנים ועד הרכבים המשפחתיים אין ממש תחרות.

    כתובת URL מקוצרת: