מנוע 1.6 אטמוספרי לאימפרזה החדשה

סובארו אימפרזה 2017 החדשה תמשיך לעשות שימוש במנוע ה-1.6 ליטר 115 כ"ס המוכר מהדגם הנוכחי.

סובארו אימפרזה החדשה 2017
האימפרזה החדשה תמשיך לעשות שימוש במנוע 1.6 ליטר אטמוספרי.

סובארו אימפרזה החדשה הציגה שיפור משמעותי בכל התחומים, עם פלטפורמה חדשה וקשיחה יותר ושפת עיצוב חדשה, מרווח משופר לנוסעים, תא נוסעים מודרני ואיכותי יותר ועוד, אך בתחום אחד היא עדיין דורכת במקום – תחום המנועים.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כאשר סובארו חשפה את הדגם החדש בארה"ב וביפן היא הציגה אותו עם גרסה משופרת של מנוע ה- FB20 המוכר לו היא הוסיפה מערכת הזרקת דלק ישירה (154 כ"ס ב-6,000 סל"ד ו-20.0 קג"מ ב-4,000 סל”ד), כעת החברה חושפת שהדגם ימשיך לעשות שימוש במנוע ה-1.6 ליטר של הדגם הנוכחי (משופר במעט) עם הספק מרבי של 115 כ"ס ב-6,200 סל"ד ומומנט מרבי של 15.1 קג"מ ב-3,600 סל”ד. לפרטים נוספים על האימפרזה החדשה: סובארו אימפרזה החדשה 2017 – נחשפת רשמית.

 

אחת מנקודות החולשה העיקריות של האימפרזה הנוכחית הייתה בתחום הביצועים עם מנוע ה-1.6 ליטר, לנו נשאר לקוות שכמו במאזדה (שגם לה מנוע 1.5 ליטר עצל יחסית) האימפרזה החדשה תשווק בישראל (בשנה הבאה) עם מנוע ה-2.0 ליטר כסטנדרט ואולי בכלל, בשלב מאוחר יותר, עם מנוע ה-1.6 טורבו 170 כ"ס החדש של החברה המשרת את הלבורג.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (5)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • בלההה

  סובארו יצ**** קטן עם משאבים מוגבלים שמתמחה בהנעה כפולה ואמינות כמו כל היפניות. אל תצפו לתמורה מיוחדת לכסף שלכם. תקבלו רכב עם מנוע עצל ובולע דלק משנות התשעים של המאה הקודמת. זה מה שיש.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אישימוטו

  נקווה שהxv החדש לא יגיע אם אותו המנוע החלש והעצל....אחרת זאת אותההגברת בשינוי אדרת.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אבישי

  אלוהים איזו עגלה... בזמן ש-150 כ"ס הופך לסטנדרט החדש במשפחתיות סובארו עם מנוע בניחוח שנות ה-90. לא רואה מישהו מתחת לגיל שישים קונה את זה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • נהגוס

  כי אין להם אלטרנטיבה כלכלית. זה למה. אבל עכשיו זה כבר ממש בדיחה

  כתובת URL מקוצרת:
 • tbh

  אבל למה?

  כתובת URL מקוצרת: