מרצדס מספקת הצצה לסמארט החדשה

הסמארט החדשה תוצע בשתי גרסאות, לשני נוסעים וארבעה נוסעים, והיא תיוצר לצידה של רנו טווינגו החדשה שתורמת לסמארט גם את המנוע ותיבת ההילוכים.

סמארט החדשה

מרצדס תחשוף בהמשך השנה את הסמארט החדשה שתוצע הפעם בשתי גרסאות – fortwo לשני נוסעים ו-forfour לארבעה נוסעים. מרצדס פיתחה את הסמארט החדשה במשותף עם רנו שבמקביל פיתחה את הטווינגו החדשה. שני הדגמים חולקים לא רק את הפלטפורמה ורכיבים רבים נוספים אלא גם את אותו מנוע שלושה צילינדרים ואת אותה תיבת הילוכים.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

סמארט fortwo החדשה שומרת על האורך של הדגם היוצא עם 2.69 מטר, אך היא תהיה רחבה יותר ב-10 ס"מ. קוטר הסיבוב נשאר קטן במיוחד על 7.5 מטר בלבד. מפסק הסרנים הרחב משמעותית מבעבר, ישפר את היציבות הכיוונית של הדגם יחד עם שיפור בנוחות הנסיעה.

 

סמארט forfour מוסיפה למידת האורך 81 מ"מ לאורך וכמובן, שתי דלתות נוספות מאחור. בעוד הדגם הקצר של הסמארט ייוצר ע"י מרצדס, דגם זה ירד מפס הייצור של הטווינגו. כמו הטווינגו, שני הדגמים בעלי מנוע אחורי והנעה אחורית והם יצוידו במנוע של רנו - 0.9 ליטר שלושה צילינדרים שיוצע בגרסה אטמוספרית או עם מגדש טורבו בהספקים של בין 70-105 כ"ס. בנוסף, גם תיבת ההילוכים כפולת המצמדים של רנו תשמש את הסמארט החדשה.

 

מרצדס תמשיך להציע את הגרסה הפתוחה והחשמלית של הסמארט על בסיס הדגם הנוכחי, גרסאות על בסיס הדגם החדש יוצגו מאוחר יותר.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • ^, ^

    ה-ForFour מאוד דומה לצורה של המיקרה גם מבחוץ וגם מבפנים

    כתובת URL מקוצרת: