מרצדס A קלאס הבאה תוצע עם תשעה מנועים

מרצדס A קלאס סדאן קונספט
A קלאס החדשה שואפת גבוה (בתמונה: A קלאס סדאן קונספט).

דגם הבסיס של A קלאס החדשה ישווק עם מנוע 1.3 ליטר, המיוצר במשותף עם רנו.

 

מגזין AutoCar הבריטי, אשר זכה לאחרונה לנהוג בדגם טרום ייצור של ה-A קלאס החדשה של מרצדס, מדווח כי הדגם ישווק עם מבחר של תשעה מנועים: חמישה מנועי בנזין, כולל שני דגמי ביצועים A35 ו-A50, וחמישה מנועי דיזל. את הופעת הבכורה העולמית, תעשה ה-A קלאס החדשה בתערוכת הרכב של ז'נבה במרץ 2018.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מנוע הבסיס של ה-A קלאס החדשה הוא מנוע 1.3 ליטר טורבו בנזין אשר פותח במשותף עם רנו ונחשף לראשונה בתחילת החודש. בסניק של רנו, מנוע זה יוצע בשלוש גרסאות הספק: 115 כ"ס, 140 כ"ס ו-160 כ"ס. המנוע ישודך לתיבת 6 הילוכים ידנית או 7 הילוכים DCT. מנוע זה צפוי להחליף את מנוע ה-1.6 ליטר טורבו המשרת את הדגם הנוכחי. מעל מנוע זה נמצא את מנוע ה-2.0 ליטר טורבו של מרצדס אשר ישרת את הדגמים הבכירים יותר, כולל גרסאות הקצה של הדגם, A35 אשר תתחרה באודי S3 ספורטבק ו-A45 אשר תתחרה באודי RS3.

 

מרצדס A קלאס החדשה תא הנוסעים
תא הנוסעים החדש של ה-A קלאס.

מנוע הדיזל הבסיס של ה-A קלאס יגיע גם הוא מרנו, מדובר במנוע ה-1.5 ליטר dCi המוכר של רנו והמשרת את הגרנד קופה (מחליפת הפלואנס). מעל מנוע זה נמצא מנוע 2.0 ליטר דיזל של מרצדס בהספקים של 150-194 כ"ס. כל המנועים ישודכו למערכת מיקרו-היברידית עם מנוע חשמלי (המשמש גם כמתנע) בהספק של 20 כ"ס ומומנט של 7.1 קג"מ. כצפוי, A קלאס החדשה תשווק גם בגרסה היברידית (PHEV) עם טווח חשמלי הצפוי לעמוד על כ-50 ק"מ.

A קלאס החדשה תהיה גדולה ומרווחת יותר מהדגם הנוכחי, שלא מצטיין בתחום זה, גם בזכות תוספת נכבדה של 30 מ”מ לבסיס הגלגלים שיעמוד בדגם החדש על 2.73 מטר. לאור העבודה שמרצדס A קלאס החדשה תוצע, לראשונה, גם במרכב סדאן, יהיה מעניין לראות האם מרצדס תציג גרסת קופה לדגם, כמתחרה לסדרה 2 של ב.מ.וו, או שתמשיך את דגם ה-CLA כגרסת 4 דלתות קופה לדגם.

 

אל תא הנוסעים של ה-A קלאס נחשפנו כבר בחודש שעבר ומהתמונות שחשפה מרצדס ניתן להבחין כי בחברה הקשיבו לכל דבר ביקורת שנאמר על הדגם הנוכחי ויצרו תא נוסעים שאמור לאפשר למותג להוביל לראשונה את הסגמנט הפופולרי הזה, סגמנט בו מרצדס מעולם לא הובילה.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות