2017 מרצדס S קלאס החדשה בישראל – מחיר החל מ- 1.055 מיליון שקל

2017 מרצדס S קלאס החדשה - מתיחת פנים
S קלאס המחודשת נחתה בישראל.

S קלאס המחודשת אמנם כוללת עדכון וויזואלי קל בלבד, אך היא עמוסת חידושים, כולל מנועים חדשים לחלוטין ומערכות נהיגה אוטונומיות מתקדמות.

 

כלמוביל, יבואנית מרצדס בנץ לישראל, משיקה בימים אלה - בין השווקים הראשונים בעולם, את ה- S-Class החדשה בישראל זאת לאחר שהדגם זכה למתיחת פנים אותה הציגה מרצדס בחודש אפריל האחרון.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מרצדס S קלאס המחודשת כוללת עיצוב מעודכן קלות, תא נוסעים משודרג וטכנולוגי יותר, מנועים חדשים, במיוחד בגרסאות AMG, וכן תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות המעניקות לדגם יכולות סמי-אוטונומיות מתקדמות עוד יותר.

 

אל מגוון מערכות הבטיחות הרחב של הדגם היוצא, נוספו עם מתיחת הפנים לדגם עוד מספר מערכות מעניינות, לדוגמה: עקיפה אוטונומית כולל חזרה לנתיב בלחיצה אחת על מוט האיתות, זיהוי חוסר שליטה על הרכב של הנהג (התקף לב לדוגמה) והבאת הרכב לעצירה מלאה ועוד.

בנוסף לכך, מערכת Magic Body Control הכוללת מצלמה קדמית הסורקת את פני השטח, לא רק דואגת לנוחות נסיעה מושלמת אלא מאפשרת לזהות ולעקוף מכשולים בדרך כגון מהמורות משמעותיות (בתוך נתיב הנסיעה בלבד). מערכות אלו נוספות מצטרפות אל המערכות המוכרות של הדגם כגון מערכת PRE SAFE אשר מזהה סכנת התנגשות ומכניה את הרכב להפחתה בעוצמת הפגיעה ע"י שינוי זווית המושבים, מתיחת חגורות הבטיחות, פתיחת הנעילה וסגירת החלונות ואף הרחקה אפשרית של המושבים מאזור הפגיעה.

 

בצד החיצוני, השינויים לא גדולים במיוחד עם עדכון בעיקר לחזית הדגם אשר זכתה לעיצוב חדש ושילוב של מערכת פנסי MULTIBEAM LED החדשה המייצרת עוצמת אור מקסימלית ומאפשרת התאמה מהירה ומדויקת לתנאי הדרך עם יכולת הארה לטווח 650 מטר (מוגבלים על ידי התקינה) מבלי לסנוור את הנהגים האחרים. בתא הנוסעים נוכל למצוא שינויים רבים יותר עם אפשרויות חדשות לגימור, עיצוב מחדש לצמד המסכים מול הנהג (widescreen cockpit) כולל שימוש בתצוגה חדשה ברזולוציה גבוהה יותר, גלגל הגה חדש הכולל משטחי מגע לדפדוף במסכים השונים של מערכת המולטימדיה או לוח המחוונים ועוד.

 

S קלאס 2017 תא הנוסעים
תא הנוסעים שודרג בפרטים הקטנים.

הדגמים מגיעים עם מערכת סרואנד של מותג היוקרה Burmester ואפשרות להזמנת מערכת השמע בעלת סאונד 3D. המערכות הללו משתלבות עם רמת האבזור הגבוהה ואיכות החומרים הייחודית של היצרן בשילוב אפשרות לבחירת התאורה הפנימית בעלת 64 צבעים. כמו כן לרכב קישוריות מלאה לממשקים לטלפונים ניידים Apple CarPlay ו Google Android auto כסטנדרט.

 

בתחום ההנעה, החידוש העיקרי (בדגמים המשווקים בישראל) נמצא בדגם S500 LONG. בחזית הדגם מותקן מנוע חדש לחלוטין במרצדס, שישה צילינדרים בטור בנפח של 3.0 ליטר עם מערכת חשמל במתח של 48V הכוללת מערכת מיקרו-היברידית. ההספק המרבי עומד על 435 כ"ס ומנוע חשמלי, בהספק של 20 כ"ס מסייע היכן שצריך, בעיקר בתחילת הנסיעה ובביטול הצורך מערכת העצור/סע הקודמת - התנעה חלקה לחלוטין. עם מנוע זה לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 4.8 שניות ומהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש.

 

מעל דגם ה-S500 נמצא את דגם S560 החדש עם הנעה כפולה 4MATIC. דגם זה מצויד במנוע 4.0 ליטר V8 החדש של מרצדס עם הספק מרבי של 469 כ"ס ומומנט מרבי של 71.3 קג"מ. מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 4.6 שניות ומהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 150 קמ"ש.

הדגם הבכיר והיקר בהיצע, הוא דגם S63 AMG 4MATIC (עם תוספת + לשם). בדגם זה, מנוע 4.0 ליטר V8 טווין טורבו, המוכר מדגם ה-AMG GT, מחליף את מנוע ה-5.5 ליטר V8 טווין-טורבו של הדגם היוצא. ההספק המרבי עלה מ-585 כ"ס ל-612 כ"ס והמומנט המרבי אמנם נותר על 91.7 קג"מ אך הוא מושג בטווח רחב יותר, בין 2000-4000 סל"ד. נתון התאוצה 0-100 התקצר מ-4.0 שניות לכדי 3.5 שניות בלבד.

 

בשלב מאוחר יותר יצטרפו להיצע גרסאות הנעה נוספות של הדגם, הכוללים גם הם מנועים חדשים.

 

מרצדס S קלאס החדשה 2017 – מחירון (לפני תוספות כמובן):

S63 AMG מוצעת במחיר של החל מ- 1,550,000 ₪

S500 ISG מוצעת במחיר של החל מ- 1,055,000 ₪

S560 (4Matic) מוצעת במחיר של החל מ- 1,115,000 ₪


אריאל פינטו, מנכ"ל קבוצת רכבי היוקרה בכלמוביל, מציין כי סדרת - S-Class החדשה הינה בשורה נוספת בשילוב שמציע היצרן בין טכנולוגיות פורצות דרך, פאר איכותי ויעילות שנועדה לחבר את הנהג למערכות הרכב השונות בדיוק ונוחות. "כפי שהיצרן מדגיש ומיישם בסדרה החדשה, כלמוביל תשים דגש בהמחשת חוויית הנהיגה שהינה מאבני היסוד של המותג" מוסיף אריאל פינטו.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות