נחשף: המפרט הטכני של S קלאס החדשה

אתר גרמני חשף צילומים מתוך הקטלוג של מרצדס S קלאס החדשה החושפים לראשונה את המפרט הטכני של הדגם.

2013 מרצדס S קלאס החדשה

בעוד 4 ימים, תחשוף מרצדס בבכורה עולמית את ספינת הדגל שלה, מרצדס S קלאס החדשה (W222). מרצדס חשפה כבר חשפה אותנו בעבר אל תא הנוסעים של הדגם החדש וכן אל מערכות הבטיחות המתקדמות המותקנות בדגם וכעת, נחשף ברשת גם הקטלוג והמפרט הטכני של S קלאס החדשה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מהתמונות הסרוקות של הדגם, ניתן לראות שמרצדס שמרה על קווי העיצוב של הדגם הנוכחי, אך כמו בכל דגמי מרצדס החדשים ה"מחזירים את הכוכב לחזית" העיצוב של S קלאס החדשה פחות שמרני ומופנם לעומת הדגם היוצא עם חזית הכוללת גריל בולט – כמעט אנכי - כמו בימי הזוהר של החברה, פגוש קדמי עם כונסי אוויר גדולים ובולטים במיוחד כמו ב-E קלאס החדשה, פרופיל עם קווי אורך מודגשים במיוחד וישבן קצר, שרירי ומפוסל.

 

כאמור, אל תא הנוסעים של S קלאס החדשה נחשפנו לפני מספר חודשים וגם הוא כמו החוץ, למרות שהכל חדש, שומר על המראה המוכר מהדגם היוצא כך שלקוחות הדגם היוצא ירגישו די מהר בבית. כמו בכל דגמי ה-S קלאס, ובמיוחד כאשר הדגם צריך למלא את החלל שהותירה מאייבך ז"ל, לא קשה לראות שמדובר בשיא הפאר עם שפע בלתי נגמר של עור, עץ אמיתי וגימור מתכתי בגימור מוקפד וכל זאת בשילוב שיא הטכנולוגיה בעולם הרכב.

 

מיותר לנסות אפילו לעבור על רשימת האבזור הבלתי נגמרת של הדגם החדשה, הכוללת שלל מערוכת בטיחות ונוחות מתקדמות. כפי שניתן לראות בתמונות, הנהג ניצב מול שני מסך ענק (“12.3 כל אחד) כאשר אחד משמש כלוח המחוונים והשני עבור מערכת המולטימדיה והמידע. S קלאס החדשה תהיה לדוגמה הראשונה בעולם להציע חימום לא רק למושבים או לגלגל ההגה, אלא גם למשענות היד מלפנים ומאחור.

 

גם בתחום הבטיחות S קלאס החדשה היא סוג של מעבדת טכנולוגיה על גלגלים. ניתן למצוא בדגם שלל מערכות כגון בקרת שיוט אדפטיבית 0-200 קמ"ש, תיקון היגוי אקטיבי, מערכת למניעת תאונות (בלימה אוטו') הפועלת לפנים-אחור ועד 70 קמ"ש, כריות אוויר בחגורות הבטיחות מאחור, תאורה ראשית מסוג LED בכל הדגמים ועוד ועוד.

 

מרצדס תציע את S קלאס החדשה בשני דגמים, קצר וארוך. לדגם הקצר מידות של 5,116 מ"מ אורך, 1,899 מ"מ רוחב, 1,496 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 3,035 מ"מ. בדגם הארוך בסיס הגלגלים נמתח ל-3,165 מ"מ ולמידת האורך נוספו 130 מ"מ. לעומת הדגם היוצא (W221) הדגם החדש ארוך ב-28 מ"מ, רחב ב-25 מ"מ לעומת הדגם היוצא כאשר בסיס הגלגלים לא השתנה.

 

לפי הפרוספקט ועם תחילת השיווק, מרצדס תציע את ה-S קלאס החדשה בגרמניה עם שלוש יחידות הנעה: S350 BlueTEC – טורבו דיזל V6 בנפח 3.0 ליטר עם 258 כ"ס, S500 – עם מנוע V8 כפול מגדשי טורבו עם 455 כ"ס ו-71.3 קג”מ (תוספת של 25 כ”ס לעומת הדגם היוצא) וכן S400 ההיברידית המשלבת בין מנוע V6 בנפח 3.0 ליטר למנוע חשמלי בהספק כולל של 306 כ"ס ו-37.7 קג"מ. כל המנועים משודכים לתיבת 7 הילוכים אוטו' ומספקים ביצועים של 6.8 ש', 4.8', 6.8 ש' 0-100 קמ"ש בהתאמה.

 

הדגם החדש יוצע עם יחידות הנעה נוספות כולל S600 סופר יוקרתית וגרסאות AMG, גרסאות הנעה כפולה 4MATIC וכן גרסת לימוזינה – pullman.

 

מרצדס S קלאס החדשה תנחת בישראל לקראת סוף השנה ועוד לפני שהדגם הוצג, בכולמוביל, יבואנית מרצדס בישראל, כבר נרשמו כמה עשרות הזמנות לדגם החדש.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות