נחשף: קיה ספורטאז' החדש – מתיחת פנים

קיה ספורטאז' החדש נחשף לראשונה בשוק הבית עם עדכון קל לעיצוב ושדרוג האבזור.

2014 קיה ספורטאז' החדש - מתיחת פנים לדגם

קיה חושפת לראשונה בשוק הבית הקוריאני את הספורטאז' 2013 החדש / מחודש לאחר מתיחת פנים, קלה יש לומר, לדגם. אנחנו עדיין לא יודעים לומר האם זו מתיחת הפנים לדגם אשר תוצג גם עבור השוק האירופאי בתערוכת הפרנקפורט הקרובה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, קיה לא מקלקלת את העיצוב המוצלח של הספורטאז' שזיכה אותו בפרסי עיצוב רבים והעדכון החיצוני מינורי בלבד. ניתן להבחין בגריל חדש בחזית עם שבכת רשת בהתאם לדגמי קיה החדשים. שינוי קל נוסף בחזית הוא פגוש קדמי מחודש עם פנסי ערפל שונים במעט מהנוכחיים. עיצוב הפנסים הראשיים ניראה זהה לדגם הנוכחי אך תאורת הלד מורכבת כעת מפס תאורה רציף ולא ממספר נורות בודדות. משלימים את השינוי החיצוני אלו חישוקי גלגלים בעיצוב חדש.

 

מהצד, לא ניתן להבחין בכל שינוי ומאחור, ניתן להבחין בפנסי בלימה חדשים שעוצבו מחדש ומבוססי תאורת LED כעת, זאת יחד עם שינוי קל לפס מחזיר האור.

 

קיה עדיין לא חושפת את תא הנוסעים של הדגם, אך אנחנו יודעים לומר שלוח המחוונים חודש ומערכת השמע שודרגה למסך מגע "4.2 בדומה למה שתמצאו בקארנס החדש. בנוסף לכך מערכת ההיגוי היא מסוג Flex Stee עם אפשרות בחירה בין 3 מצבי תגבור.

 

ניתן להניח שכמו ה-ix35 המחודש, גם כאן נמצא מנוע 2.0 ליטר GDI במקום המנוע הנוכחי, יחד עם שיפור בתחום בידוד הרעשים וכיול המתלים.

 

קיה ספורטאז' 2010:

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • אריק

    קיה ספורטאז מאובזרת באיטליה 17995 יורו

    כתובת URL מקוצרת:
  • רוני

    שלישי במכירת רכבים בארץ וכל הזמן משפרים ומשדרגים. מרשים.

    כתובת URL מקוצרת: