נחשף: תא הנוסעים של יונדאי i10 החדשה

תא הנוסעים של יונדאי i10 החדשה נחשף לראשונה בתמונות ריגול של הדגם שצולמו בהודו.

יונדאי i10 החדשה תציע תא נוסעים בוגר ואיכותי

ביום חמישי האחרון, יונדאי חשפה לראשונה את יונדאי i10 החדשה, הדור השני למכונית העירונית של המותג עם עיצוב חיצוני בוגר ומרשים למדי. למעט מספר תמונות רשמיות של הדגם, בגרסתו האירופאית ובגרסתו ההודית, יונדאי לא חשפה אותנו אל תא הנוסעים ה-i10 החדשה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כעת, בזכות תמונות ריגול של הגרסה ההודית של הדגם ולפני הבכורה העולמית בתערוכת פרנקפורט בחודש הבא, אנו נחשפים לראשונה אל תא הנוסעים של יונדאי i10 החדשה. יש לציין שאמנם הגרסה ההודית שונה חיצונית מזו האירופאית שתשווק אצלנו, בכדי להוזיל עלויות ייצור, אך בכל הקשור לעיצוב תא הנוסעים אין כל הבדל בין הדגמים.

 

מהתמונות אנו מגלים שכמו העיצוב הבוגר מהחוץ, כך גם עיצוב תא הנוסעים של הדגם המספק תחושה של רכב מסגמנט גבוה יותר עם דשבורד מלא המתחבר אל הקונסולה בין המושבים. כמו בדגם היוצא, גם ב-i10 החדשה יונדאי שומרת על מיקום גבוה לידית ההילוכים, מה שאומר שגם תנוחת הנהיגה תישאר זקופה וגבוה כיאה לרכב עירוני.

 

הדגם המוצג בתמונות הוא ככל הניראה מהגרסה היותר מאובזרת של הדגם וניתן להבחין בהתנעה ללא מפתח, בשליטה מההגה על מערכת השמע, מחשב הדרך ודיבורית ה-BT האינטגרלית ובנוסף ניתן להבחין בכניסות USB+AUX ובמערכת בקרת אקלים.

 

את ה-i10 החדשה יונדאי תציג בבכורה עולמית בחודש הבא בתערוכת פרנקפורט. ה-i10 החדשה תגיע אלינו הפעם מטורקיה, שם יונדאי פתחה קו ייצור חדש עבור הגרסה האירופאית של הדגם שישווק עם מנוע 1.0 ליטר 3 צילינדרים בהספק הצפוי לעמוד על 69 כ"ס וכן עם מנוע 1.25 ליטר בהספק הצפוי לעמוד על 87 כ"ס שישודך כאופציה לתיבת הילוכים אוטו' שלפי התמונות, מדובר בתיבה חדשה עם אופציה לתפעול ידני (טיפטרוניק).

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות