נחשפה: טויוטה GT-86 קבריולט קונספט

טויוטה GT-86 זוכה לגרסת קבריולט אשר תוצג בז'נבה כקונספט FT-86 OPEN. דגם הייצור יוצג בהמשך השנה.

טויוטה FT-86 OPEN - גרסת קונספט ל-GT-86 קבריולט

אלו הן התמונות הרשמיות הראשונות של גרסת הקבריולט המרהיבה לטויוטה GT-86 אשר תוצג כקונספט FT-86 OPEN בתערוכת ז'נבה בשבוע הבא.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למרות שבגרסת הקופה אין ממש מקום במושבים מאחור, טויוטה משאירה אותם גם בגרסה הפתוחה ולכן, הדגם נחשב לקבריולט ולא לרודסטר, תצורה "טבעית" יותר לדגם הזה.

 

בכדי לשמור על משקל נמוך, טויוטה התקינה גג רך נפתח (חשמלית) המשלב בתוכו חלון זכוכית. טויוטה עדיין לא מפרסמת נתונים טכניים על הדגם, כך שאנו עדיין לא יודעים מה העונש בדמות תוספת המשקל בשל הגג הנפתח וחיזוקי השלדה שתצורה זו מצריכה בכדי לשמור על התנהגות הכביש הנפלאה של גרסת הקופה.

 

 

כדגם שעדיין מוגדר כקונספט, טויוטה הרשתה לעצמה לשחק במעט עם עיצוב תא הנוסעים, בעיקר בכל הקשור לגימור בעור לבן על הדשבורד והדלתות. שינוי נוסף לעומת דגם הקופה הוא מעמד ייעודי לסלולרי ומערכת 1DIN במקום 2DIN, אך הדבר המסקרן ביותר אלו שלושת השעונים בקונסולה המרכזית שלכאורה, אמורים לרמוז לנו על גרסת טורבו למנוע ה-2.0 ליטר בוקסר (200 כ"ס) של גרסת הקופה.

 

הדגם כאמור אמנם מוגדר כקונספט, אך במקביל מהנדסי טויוטה כבר עמלים על גרסת הייצור שתוצג בהמשך השנה, ככל הניראה באחת מתערוכת הרכב של צפון אמריקה – השוק הגדול בעולם כיום לדגם הקופה. עם גרסת הקבריולט ל-GT-86, טויוטה ממשיכה במהפכה הדינמית עליה הצהיר נשיא טויוטה אקיו טויודה (נהג מרוצים וחובב רכב מושבע) לפני כשנתיים.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • עוז

    רכב יפה ממש!

    כתובת URL מקוצרת:
  • roni

    כך היה צריך להיות מההתחלה. מעניין כמה היא תעלה כאם ואם בכלל היא תשווק כאן.

    כתובת URL מקוצרת: