נחשפה: רנו לטיטיוד החדשה – מתיחת פנים לדגם

רנו חושפת לראשונה את מתיחת הפנים למשפחתית הגדולה שלה, הלטיטיוד, הצפויה להתחדש גם במנוע 1.6 טורבו עם 190 כ"ס ותיבת EDC כפולת מצמדים.

רנו לטיטיוד 2014 החדשה - מתיחת פנים קלה לדגם

לפני כשלושה חודשים, חטיבת הרכב של סמסונג הקוריאנית (שבבעלות רנו) חשפה את מתיחת הפנים לסמסונג SM5 וזה היה רק עניין של זמן עד שרנו תציג את הגרסה שלה המבוססת באופן מלא על ה-SM5. היום (יום ג'), רנו חושפת לראשונה את הלטיטיוד החדשה, המשפחתית הגדולה של רנו, שכצפוי, זהה ל-SM5 המחודשת.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, השינויים לא רבים וכוללים מלפנים תוספת של תאורת LED לפנסי החזית וכל הפגוש הקדמי חודש באמצעות עדכון לגריל הקדמי, לכונס האוויר התחתון ולפנסי הערפל. מהצד אין כל שינוי ומאחור, השינוי היחידי הוא בעיצוב חדש ומודרני יותר לפנסים המבוססים בדגם החדש על תאורת LED. סך השינויים החיצוניים לא רבים, אך בהחלט מעניקים ללטיטיוד את נגיעות העיצוב הנדרשות בכדי לספק לדגם מראה עדכני ומודרני יותר.

 

רנו אמנם לא חושפת את השינויים שנעשו בתא הנוסעים, אך אלו צפויים להיות זהים למה שנעשה ב-SM5 וכמו החוץ, הם לא רבים ומסתכמים בכפתורי שליטה חדשים למערכת השמע בקונסולה המרכזית ובעדכון קל ללוח המחוונים.

 

החידוש העיקרי בדגם, שבוצע ב-SM5 ואנו מצפים שיוצע גם בלטיטיוד, הוא קבלתו של מנוע 1.6 ליטר טורבו עם הזרקת דלק ישירה בהספק מרבי של 190 כ"ס ו-24.5 קג"מ המשודך לתיבת EDC שישה הילוכים כפולת המצמדים של רנו. אותו מנוע, אך בהספק של 200 כ"ס, משרת את הקליאו RS ספורט החדשה.

 

לטיטיוד 2013:

 

לטיטיוד 2011:

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות: