נחשפת בתמונות: מרצדס E קלאס החדשה

תמונות רשמיות של מרצדס E קלאס 2016 החדשה דלפו לרשת, חושפות לראשונה את העיצוב החיצוני של הדגם.

2016 מרצדס E קלאס החדשה
מרצדס E קלאס החדשה נחשפת בתמונות שדלפו לרשת.

שבוע לפני שמרצדס תחשוף בתערוכת הרכב של דטריוט (11 בינואר) את מרצדס E קלאס החדשה לשנת 2016, תמונות רשמיות של הדגם דלפו לרשת באתר הרכב הגרמני Auto Press. תמונות אלו מצטרפות אל תמונות תא הנוסעים של ה-E קלאס החדשה שנחשפו בחודש שעבר ומשלימות לנו את תמונת העיצוב של הדור החמישי של מכונית הסאלון של מרצדס.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 


עיצובה החיצוני של ה-E קלאס החדשה חושף שילוב בין שפת העיצוב של ה-S קלאס לבין שפת העיצוב של ה-E קלאס הנוכחית וכמו בכל דגמי מרצדס העדכניים ישנו שילוב בין אלגנטיות יוקרתית לבין פגושים בעיצוב ספורטיבי יחסית. בשילוב עם תא הנוסעים המרשים, נדמה כי מרצדס עמדה בהצלחה במשימה הלא פשוטה של לייצר דגם ביניים בין ה-C קלאס ל-S קלאס, כזה שיגרום ללקוחות ה-C קלאס רצון לעלות כיתה אך לא יגרום ללקוחות ה-S קלאס לרדת אחת.

 


לפי אותו אתר גרמני שחשף את תמונות הדגם, מרצדס E קלאס החדשה, המתבססת על פלטפורמה חדשה, ארוכה יותר ב-43 מ"מ מהדגם היוצא ולבסיס הגלגלים נוספו 65 מ"מ לכדי אורך של 4,923 מ"מ ובסיס גלגלים של 2939 מ"מ.  לפי אותו מקור ה-E קלאס תוצע בנוסף למערך מתלים רגיל גם גרסה עם הנמכת מרכב של 15 מ"מ, גרסה עם הנמכת מרכב של 15 מ"מ בכיול ספורטיבי ובולמים אדפטיביים וגרסה עם מתלי אוויר נשלטים אלקטרונית. 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות