ניסאן ג'וק ניסמו - גרסת ביצועים לניסאן ג'וק

ניסאן חושפת אתת גרסת הייצור הסופית לניסאן ג'וק ניסמו, גרסת ביצועים לג'וק שתשווק בתחילת 2013.

ניסאן ג'וק ניסמו - גרסה ספורטיבית לג'וק

לניסאן ג'וק, הקרוסאובר העירוני המצליח של ניסאן, כבר ישנה גרסה ספורטיבית עם מנוע 1.6 ליטר טורבו בהספק של 190 כ"ס והנעה כפולה המוצע למכירה גם כאן בישראל עם תג מחיר של 178,000 שקלים.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

גרסה זו, לא זוכה להצלחה כמו דגמי הבסיס עם המנוע האטמוספרי ולכן בניסאן, החליטו להעלות הילוך ולהציג גרסת ביצועים של ממש בעזרת חטיבת הספורט של ניסאן, ניסמו (NISMO) הג'וק ניסמו, הוא רק קדימון ראשון לגרסאות ביצועים נוספות שניסאן תציג לדגמיה הרגילים באמצעות חטיבת ניסמו.

 

ניסאן ג'וק ניסמו, הוצג לראשונה כקונספט בשנה שעברה בתערוכת הרכב של טוקיו וכעת, ניסאן מנצלת את פתיחת מירוץ 24 השעות של לה-מאן (ב-16 ליוני), בכדי לחשוף את גרסת הייצור של הג'וק ניסמו שישווק באירופה בתחילת 2013.

 

מעבר לשינוי הקוסמטי החיצוני, שנשאר נאמנן למדי לדגם הקונספט שהוצג בטוקיו ולא משאיר מקום לספק בדבר היכולות שלו, הג'וק ניסמו זוכה להקשחת המתלים והנמכת המרכב, מערכת היגוי חדשה וספורטיבית ודיפרנציאל קדמי מוגבל החלקה אלקטרונית (בדומה למערכת XDS של פולקסווגן). משלימים את חבילת השיפורים אלו חיזוקי שלדה בלמים מוגדלים וחישוקי "19 עם צמיגים בחתך נמוך.

 

ניסאן לא חושפת עדיין את הנתונים הטכניים, אך לאור גרסת הספורט הרגילה, ההספק צפוי לעמוד על מעל ל-190 כ"ס וההנעה תישאר כפולה כמובן.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות