ניסאן ספורט סדאן קונספט – רמז למקסימה הבאה

 

ניסאן חושפת קונספט מרהיב המגדיר את אופי ושפת העיצוב החדשה של מכוניות הסדאן הבאות של ניסאן.

ניסאן ספורט סדאן קונספט - הצצה למקסימה הבאה

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

ניסאן חשפה בתערוכת דטרויט הנערכת בימים אלו, קונספט מרהיב למכונית ספורט סדאן שככל הנראה, רומז על המקסימה הבאה - המשפחתית הגדולה של ניסאן.

 

ניסאן אמנם לא מציינת במפורש שמדובר בקדימון כלשהו למקסימה הבאה ואף לא רומזת על כך, אך היא כן מציינת שהקונספט יהווה השראה עיצובית לדגמי העתיד של ניסאן ובפרט, לדגם ספורט סדאן עתידי שיתבסס על הקונספט וישא את אותו עיצוב. מבין דגמי ניסאן, זו המשבצת של המקסימה כך שגם אם ניסאן לא רומזת על כך, אין ספק כי הקונספט מספק לנו הצצה אל המקסימה החדשה.

 

גם המידות של הקונספט עם אורך של 4.87 מטר, רוחב של 1.91 מטר, גובה של 1.38 מטר ובסיס גלגלים של 2.82 מטר, תואמות לאלו של המקסימה הנוכחית. דגם הקונספט שנועד בעיקר לבחינת תגובת הקהל, מצויד במנוע ה-3.5 ליטר V6 בהספק של 300 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים רציפה Xtronic CVT  בכיול ספורטיבי.

 

אין ספק שמהרגע שניסאן הציגה את הג'וק וראתה כי טוב, ניסאן מגלה תעוזה רבה יותר בתחום העיצוב, כך צפוי להיות גם המקרה עם המשפחתית האצ'בק החדשה של ניסאן לשוק האירופאי (וישראל כמובן) שתוצג בעוד מספר חודשים ותהיה רחוקה מהעיצובים המרובעים והמשעממים שאפיינו את המשפחתיות של ניסאן בעבר.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • איתן

    מת על ממשק התמונות המצויין שלכם, על הענייניות בכתבות, הזרימה במידע, החדשות, הנתונים והסרטונים. NO. 1 !

    כתובת URL מקוצרת:
  • אייל12

    רק לי זה מזכיר מאוד את מאזדה 6 החדשה

    כתובת URL מקוצרת: