ניסאן פטרול החדש - פונים צפונה

ניסאן פטרול, אולי מאחרוני רכבי השטח האמיתיים לציבור הרחב (שאינם ספרטניים לחלוטין) מתחדש לחלוטין ומכוון בדיוק למטרה – הלנד קרוזר של טויוטה.

ניסאן פטרול החדש בחליפה בורגנית

בניסאן כנראה אמרו שאם לו, ללנד קרוזר של טויוטה, מותר להתרכך אז גם לנו. במכירות כניראה זה וודאי יורגש. הפטרול החדש נחשף באבו דאבי מה שמראה שניסאן בהחלט מכוונת גבוהה עם ספינת המדבר החדשה הזו. אם תסתירו לרגע את האף של הפטרול החדש הוא אפילו נאה, אבל האף הזה של ניסאן לא משדר יוקרה נדרשת אלא מראה של רכב שבא לעבוד וזאת בניגוד גמור לפנים ששעבר מהפך של ממש עם הרבה עור והמון פינוקים טכנולוגים בדיוק כמו ההוא מטויוטה. לפי ניסאן, הוא אכן בא לעבוד ולא איבד מיכולת השטח הטובה שהייתה לו בעבר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מבפנים, ניסאן פטרול החדש זוכה בחלל תא נוסעים מרווח יותר (למרות שזו התלונה האחרונה לגבי הפטרול היוצא), אך בעיקר הרבה יותר מפואר עם איכות חומרים משובחת, מערכת מיזוג מתקדמת עם "וילון איוורור" הנמצא מעל כל חלון ברכב מה שלפי ניסאן, מבודד את הנוסעים מהחום הנפלט מהחלונות. עוד ימצאו השוכנים בספינת המדבר החדשה אבזור כמו מקרר מובנה במרכז הרכב ועד שלל פינוקים כמו מערכת מולטימדיה עם מסכי DVD וכו'.

 

הפטרול מתחדש במנוע 5.6 ליטר בנזין V8 עם הזרקת דלק ישירה  400 כ"ס ו-57 קג"מ המחוברת לתיבת 7 הילוכים אוטו'. הכוח מועבר באמצעות הנעה כפולה עם 4 מצבי בקרה אלקטרונית . השלדה היא יושבת על 4 מתלים נפרדים (ללא סרנים חיים יותר) לשיפור בנוחות הנסיעה והתנהגות הכביש יחד עם שלל מערכות אלקטרוניות האמורות לדאוג לשלום הנוסעים והנינוחות כמו מערכת להקטנת  זווית גלגול, מערכת עזר לזינוק בעליה ובקרת ירידה המאפשרת ירידה מבוקרת במהירויות של 4 או 7 קמ"ש.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות