ניסאן קשקאי 2017 החדש נחשף – מתיחת פנים

2017 ניסאן קשקאי החדש מתיחת פנים לדגם
ניסאן קשקאי המחודש - כולל מערכת נהיגה אוטונומית.

ניסאן מחדשת את הקשקאי עם עיצוב מעודכן, שדרג קל לתא הנוסעים ותוספת של מערכת נהיגה אוטונומית. היצע המנועים בדגם נותר כשהיה. 

 

כשלוש שנים לאחר שהציגה את הדור הנוכחי של הקשקאי, ניסאן מסירה בז'נבה את הלוט מעל הקשקאי 2017 המחודש לאחר שהעניקה לדגם מתיחת פנים. זו כוללת עיצוב חיצוני מעודכן ושרירי יותר, תא נוסעים משודרג ומערכת נהיגה אוטונומית לכביש המהיר ProPILOT.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקשקאי הוא אחד מדגמי הקרוסאובר החטובים יותר למראה ומתיחת הפנים לדגם, המיישמת עליו את שפת העיצוב העדכנית של ניסאן, הפכה אותו לחטוב עוד יותר. שינויים נוכל למצוא בעיצוב הפגוש הקדמי ובחתימת הלד בפנסים הראשיים עם הבדל משמעותי יותר בין הדגמים המצוידים בתאורת הלוגן רגילה לדגמים המצוידים בתאורת LED. שינויים נוספים נוכל למצוא בעיצוב הפגוש האחורי, עיצוב חישוקי הגלגלים (“17-”19) והפנסים מאחור. בשורה התחתונה, עדכון מוצלח למדי.

 

ניסאן קשקאי 2017 החדש - מתיחת פנים
גלגל הגה חדש ושדרג קל לגימור בתא הנוסעים.

בתא הנוסעים, ניסאן התמקדה בשדרוג החומרים והגימור, כולל תוספת של רמת גימור חדשה וגבוהה  Tekna+ (הדגם שבתמונות) הכוללת מושבי עור נאפה, חומרי גימור איכותיים יותר, עיצוב ייחודי לחישוקי הגלגלים ועוד. בכל הדגמים נוכל למצוא גלגל הגה חדש עם כפתורי שליטה חדשים וכן מערכת מולטימדיה מעודכנת. תא הנוסעים של הקשקאי המחודש שקט יותר הודות לתוספת של חומרי בידוד רעשים. 

 

היצע המנועים בדגם נותר כפי שהיה וממשיך להתבסס על שני מנועי בנזין, 1.2 ליטר טורבו 115 כ"ס ו-1.6 ליטר טורבו 163 כ"ס (שלא שווק בישראל) ושני מנוע דיזל, 1.5 ליטר  110 כ"ס או 1.6 ליטר עם 130 כ"ס.

 

מעבר לשלל מערכות הבטיחות המתקדמות בדגם, הקשקאי 2017 החדש מצויד במערכת נהיגה אוטונומית לכבישים מהירים. מערכת ProPILOT, שהיא הרחבה ליכולות של מערכת בקרת השיוט האדפטיבית, שולטת באופן מלא על ההיגוי ושומרת על נתיב הנסיעה ללא התערבות של הנהג. המערכת שימושית כמובן גם בפקקי תנועה או כל עוד נוסעים בנתיב אחד מוגדר. 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (3)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • לוי

  מנוע דיזל 1.6 ליטר 130 כ"ס חזק מאוד ומהנה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • א

  היה עוד מנוע שהוא המוצלח מאלה שנמכרו בארץ- 1.6 טורבו דיזל 130 כ"ס (אוטומטית בארץ)
  ה1.2 טורבו אוטומט חלש מדי ומגיע בגרסה הכי מסורסת שלו לניסאן (בקגדאר הוא עם 130 כ"ס ותיבה דו מצמדית מה שמשפר משמעותית את הביצועים)

  כתובת URL מקוצרת:
 • Even_Balance

  מחירים?

  כתובת URL מקוצרת: