נשיא רוסיה מדבדב, רוצה בחזרתה של לימוזינת ה-זיל הנשיאותית

המינהל לענייני נשיא רוסיה, נמצא כיום בשלבים מתקדמים להחזרתו של הרכב הנשיאותי המיטולוגי, ה-זיל.

חזרתה מהקפור של הזיל הנשיאותית

עוד ב-2009, החליט נשיא רוסיה, דמטרי מדבדב, על רצונו בהחייאת הרכב הנשיאותי הרשמי של רוסיה, ה-זיל. ה-זיל 41047, הוא הדגם האחרון ששימש את נשיאי רוסיה, עדיין מיוצרת מאז שנת 1985 ועדיין נחשבת לרכב הנשיאותי הרשמי, אך כיום, נעשה בה שימוש רק בטקסים ואילו ביום יום הנשיא מתנייד במרצדס S קלאס חדישה בגרסת לימוזין.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

המניהל לענייני הנשיא, שהוציא מכרז לעיצוב הזיל החדשה, בחר לאחרונה בחברת סאאקיאן, על שם סלבה סאאקיאן, מעצב תעשייתי שבעברו היה מעצב בחברת AMO-ZIL יצרנית ה-זיל. הסקיצה המוצעת, כפי שתוכלו לראות בתמונות, שומרת על המאפיינים הבסיסיים של ה-ZIL המקורית, עם סרח עודף עצום מלפנים ומאחור (השראה ש-זיל לקחה מרכבים אמריקאים), קו העיצוב הכללי של המכונית משלב בתוכו קווים ישרים וחדים המייצגים את הישן המסורתי יחד קימורים בועתיים המשווים ל-זיל מראה מודרני ועדכני. אם תשימו לב, מאחור אין חלון בכדי לשמור על בטיחות הנשיא.

 

הזיל האחרונה שיוצרה, 41047, הייתה אמורה להיות מוחלפת ב-2002 ע"י זיל-4112 שעוצבה ע"י סאאקיאן, אך זו לא יצאה לפועל. זיל 41047, תוכננה לפעול בכבישים משובשים ובטמפרטורות של 40- - 40+ מעלות. מתחת למכסה המנוע נמצא מנוע ZIL-4104 בנפח 7.68 ליטר V8 בספק של 315 כ"ס עם מאייד, המאפשר מהירות מרבית של 190 קמ"ש לרכב שמשקלו עומד על 3,550 ק"ג עם 7 מושבים.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות