סובארו אימפרזה מתחדשת – מתיחת פנים

סובארו חושפת את האימפרזה החדש לשנת 2015 עם עדכון לעיצוב החיצוני, שדרוג האבזור, שיפור בידוד הרעשים בדגם ותיבת CVT מעודכנת.

2015 סובארו אימפרזה

סובארו אימפרזה החדשה משווקת אצלנו רק קצת מעל לשנה, אך בשוק האמריקאי היא משווקת כבר מעל לשלוש שנים וזה לרוב, הזמן להציג מתיחת פנים וכך אכן עושה סובארו עם חשיפתה היום (יום ה') לראשונה של סובארו 2015 החדשה. הדגם המוצג בתמונות אמנם בגרסתו לשוק האמריקאי, אך למעט פנסים שונים במעט בשל נושאי תקינה אין כל הבדל בעיצוב בין הגרסה האמריקאית לגרסה האירופאית שתוצג בעתיד.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, האימפרזה מתוחת הפנים מקבלת פגוש קדמי חדש עם גריל מעודכן וגדול יותר ועיצוב חדש לפנסי החזית ולכונס האוויר התחתון. עדכון העיצוב בוצע במקביל לגרסת הסדאן וה-האצ'בק חמש דלתות של האימפרזה.

 

עם מתיחת הפנים סובארו טיפלה באחת מנקודות החולשה של הדגם – בידוד הרעשים. סובארו הוסיפה חומרי בידוד יחד עם חלונות עבים יותר בעלי אטימה טובה יותר מבעבר.

 

עיצוב תא הנוסעים לא השתנה, אך סובארו שדרגה את איכות החומרים והוסיפה מסגרת כרום מסביב לפתחי המיזוג, התקינה כפתורי תפעול חדשים בגלגל ההגה, התקינה לוח מחוונים חדש ומודרני למראה, התקינה מערכת מולטימדיה חדשה "6.2 (שנקלחה מהלגאסי החדשה) והוסיפה כסטנדרט מצלמת רוורס. כאופציה סובארו מציעה כניסה והתנעה ללא מפתח ואת מערכת הבטיחות המתקדמת מהדור האחרון EyeSight III הכוללת זיהוי הולכי רגל, בלימה אוטו', שמירה על נתיב הנסיעה, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד.

 

בצד המכני, סובארו התקינה תיבת הילוכים רציפה Lineartronic CVT משודרגת וההיגוי כויל מחדש וכעת הוא גם מגיב מהר יותר לפקודת הנהג. בשוק האמריקאי האימפרזה מוצעת עם מנוע 2.0 ליטר 150 כ"ס והנעה כפולה בלבד, בניגוד ל-1.6 ליטר 114 כ"ס והנעה קדמית בלבד אצלנו.

 

 

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (4)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • מישקה

  זלזול בלקוח... רכב חלש ועייף רק בישראל... היבואן חושב מה הכי זול "לדחוף" לישראלי...

  כתובת URL מקוצרת:
 • א

  ושנית שוק תחרותי שיש בו רכבים עדיפים בהרבה<br />למעשה קשה לחשוב איזה רכבים נחותים מהסובארו(רק המיצובישי ואולי הקרוז)

  כתובת URL מקוצרת:
 • יונתן

  בישראל כניראה שחשבו על שוק הליסינג בלבד וויתרו על גרסת ההאצ'בק שלדעתי היא גם יפה יותר וגם פרקטית יותר. נקווה שעכשיו היא תגיע ואולי אולי, מגיע לנו גרסת 2.0 ליטר במחיר של ה-1.6 העלוב של הדגם הנוכחי שהוא פשוט עגלה נוראית.

  כתובת URL מקוצרת:
 • גד

  האימפרזה האצ'בק הנוכחית בכלל לא הגיעה לארץ! (וייתכן שבכלל גם לא לאירופה?)<br />אז למה לחשוב שהדגם מתוח הפנים כן יגיע?<br />או שאולי מלכתחילה התכנית של סובארו הייתה להביא את האימפרזה האצ'בק אלינו רק לאחר מתיחת הפנים?

  כתובת URL מקוצרת: