סובארו חושפת את ה- XV קונספט

סובארו XV קונספט הוא קרוסאובר על בסיס עיצובה-B3 החדשה ומציג עדכון ל-XV הנוכחי.

סובארו XV קונספט

סובארו חושפת בתערוכת שנגחאי את הקרוסאובר XV החדשה שלה. מבוסס על עיצוב ה-B3 החדשה, כך שלמעשה אנחנו נחשפים לראשונה גם לעיצוב הפנים של ה-B3 החדשה. ה-XV החדשה יחליף את ה-B3 XV הנוכחי עם עיצוב שלא השתנה בהרבה, אך ה-XV החדש נראה גבוהה יותר ועם מראה של קרוסאובר טיפוסי יותר מאשר מראה הסטיישן המוגבה של ה-XV הנוכחי.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לסובארו XV קונספט מידת אורך של 4,450 מ"מ, 1800 מ"מ רוחב, 1620 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2,635 מ"מ, כך שבהשוואה ל-B3 XV הנוכחי, מציג הקונספט גידל של 20 מ"מ במידת האורך, 30 מ"מ ברוחב, 100 מ"מ תוספת חשובה למראה בממד הגובה ו-15 מ"מ בבסיס הגלגלים. הקונספט מציוד במנוע 2.0 ליטר בוקסר החדש של סובארו עם 150 כ"ס ו-20 קג"מ המשודך לתיבת CVT רציפה.

 

עד לחשיפת ה-B3 החדשה בתערוכת ניו יורק היום (שלישי), אנחנו זוכים להצצה ראשונה לעיצוב הפנים של ה-B3 החדשה, שהוא איך לומר, לא פורץ דרך ונראה שבלוני למדי. סובארו שהציגה את האימפרזה קונספט המרשימה מאוד לפני כשנה, כנראה שנבהלה קצת מעצמה וחזרה לישן ולמוכר לה עם עיצוב אנמי וחסר השראה, בדיוק ההפך ממה שסובארו הייתה צריכה בכדי להציג תחרות משכנעת יותר למתחרות במיוחד בקטגוריות בהן האמרה העיצובית היא שמוכרת.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות