סוזוקי חושפת משפחתית סדאן חדשה

סוזוקי סיאז (Ciaz) החדשה היא משפחתית סדאן קומפקטית המושקת בימים אלו בשוק ההודי ומחליפה שם את ה-SX4 סדאן כמתחרה לרכבים כגון סקודה ראפיד והונדה סיטי.

2014 סוזוקי סיאז

כחמישה חודשים לאחר הצגתו של הקונספט סוזוקי אליוויו (Alivio), שהתבסס על הקונספט סוזוקי אותנטיקס (AUTHENTICS) שהוצג מוקדם יותר, סוזוקי מציגה כעת בהודו את גרסת הייצור של הדגם שתישא בשוק ההודי את השם סיאז (Ciaz). הסיאז היא משפחתית סדאן קומפקטית שתתחרה בשוק ההודי במכוניות כגון סקודה ראפיד, יונדאי אקסנט (i25 אצלנו) או הונדה סיטי.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

סוזוקי סיאז מחליפה בשוק ההודי את סוזוקי SX4 סדאן. למרות שמדובר במכונית המתאימה הישראלי ובניגוד ל-SX4 סדאן ששווקה כאן, הסיאז לא צפויה להגיע אלינו שכן עבור השוק האירופאי, סוזוקי מתכננת להציג משפחתית האצ'בק חדשה.

 

כמו בכל המשפחתיות הקומפקטית, מידות הרוחב, העומדת על 1,730 מ"מ, צרה יחסית לעומת מכונית מכונית משפחתית ממוצעת. שאר המידות כבר שייכות לסגמנט המשפחתיות עם אורך של 4,490 מ"מ, גובה של 1,485 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,650 מ"מ. נפח תא המטען גדול למדי ועומד על 510 ליטר וכמו כל הדגמים בשוק ההודי, גם לסיאז הגבהת מרכב המעמידה את מרווח הגחון על 17 ס"מ, זאת בכדי להתמודד עם הדרכים/כבישים בהודו.

 

תא הנוסעים בעל עיצוב מודרני ונאה וכולל, ברמות האבזור הגבוהות, את כל האבזור שמקובל למצוא במשפחתית מודרנית כגון בקרת אקלים, מערכת מולטימדיה עם מסך מגע מרכזי, שליטה מההגה על הטלפון והשמע, 4 חלונות חשמל ומראות צד חשמליות, הנעה ללא מפתח, יציאת מיזוג לאחור ועוד.

 

בשוק ההודי, הסיאז משווקת עם שני מנועים: 1.4 ליטר בנזין עם 95 כ"ס ו-13.2 קג"מ או 1.3 ליטר טורבו דיזל עם 90 כ"ס ו-20.4 קג"מ. מנוע הבנזין משודך לתיבת 5 הילוכים ידנית או 4 הילוכים אוטו', מנוע הדיזל מוצע עם תיבה ידנית בלבד.

 

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לאו

    אני לא מבין,המעצבים ישנו?

    כתובת URL מקוצרת: