סוזוקי חושפת תמונות נוספות של הבלנו החדשה

סוזוקי חושפת לראשונה תמונות חזית הבלנו 2016 – הסופרמיני החדשה של סוזוקי.

2016 סוזוקי בלנו החדשה
2016 סוזוקי בלנו החדשה - תמונות ראשונות של חזית הדגם.

סוזוקי חושפת היום (ב') תמונות נוספות של הבלנו 2016 החדשה, זאת לאחר שחשפה אותנו מוקדם יותר החודש לתמונות הפרופיל של הדגם וכעת היא חושפת אותנו לראשונה אל חזיתה של הסופרמיני החדשה של החברה. סוזוקי תציג את הבלנו החדשה בתערוכת פרנקפורט הקרובה (החל מ-15 לספטמבר).

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

סוזוקי מציינת שהבלנו החדשה בנויה על בסיס המומחיות של החברה בייצור מכוניות קומפקטיות המספקות "תמורה גבוהה יותר מגדולה החיצוני של המכונית".  לפי סוזוקי, הבלנו החדשה תציעה תא נוסעים מרווח ומקום מספק למטען, יחד עם שלל טכנולוגיות חדשות.

 

כאשר סוזוקי מציינת "טכנולוגיות חדשות", היא מתכוונת בעיקר על שימוש במנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו החדש (BosterJet) המשלב טכנולוגיה היברידית (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki SHVS-) בצורה של מנוע חשמלי המסייע למנוע ומתפקד גם כסטרטר וגנרטור.  בנוסף לכך, הדגם מבוסס על פלטפורמה חדשה של סוזוקי שתשמש בעתיד את רוב דגמי החברה.

 

הבלנו 2016 החדשה מבוססת באופן מוחלט על הקונספט ik-2 אותו סוזוקי הציגה בתחילת השנה בתערוכת ז'נבה, כך שניתן לצפות שהבלנו תישא את אותן המידות של דגם הקונספט: אורך של 4.02 מטר ובסיס גלגלים של 2.52 מטר. אלו מידות המציבות את הבלנו במרכז סגמנט B – סופרמיני.

 

הבלנו החדשה, הגדולה משמעותית מהסוויפט, תאפשר לסוזוקי להתחרות בלב ליבו של סגמנט הסופרמיני באירופה - הסגמנט הפופולרי ביותר במערב היבשת.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות