סיטרואן חושפת את ה- DS4 החדשה

סיטרואן לא ממתינה לתערוכת פריז וחושפת את ה-DS4. האצ'בק יוקרתית וספורטיבית ל-C4.

סיטרואן DS4 החדשה

רק אתמול חשפנו שסיטרואן תציג עוד השבוע את ה-DS4 ועם תחילת השבוע באירופה היא עושה זאת. העיצוב פושר יחסית לעומת דגם הקונספט ואפילו לעומת ה-DS3, כנראה שסיטרואן באמת חושבת גרמניה ורוצה להציג עיצוב בוגר ושמרני יחסית למרות שפרטי עיצוב לא חסרים כמו חוסרה של ידית פתיחה רגילה בדלתות האחוריות כמו באלפא רומיאו ג'ולייטה למראה דמוי קופה.סיטרואן מתארת את העיצוב כ- קומפקטי ושרירי, לראיה, ה-בתי הגלגלים הנפוחים יכוליםם לאכלס חישוקי 19 אינצ'.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

גם כאן סיטרואן מאפשרת לשמשה הקדמית לגלוש לאחור כמו ב-C3. לפי סיטרואן זה מאפשר לנהג מבט פנוראמי וזווית צפיה של 45 מעלה (מחפשים מסוקים?) ושימושיות יום יומית גבוהה יחד עם תנוחת ישיבה גבוהה יחסית . המידות דומות לאלו של ה-C4 הדשה עלייה מבוססת ה-DS4. 4.28 מטר אורך, 1.81 מטר רוחב, 1.53 מטר גובה, גבוהה יותר ב-7 ס"מ מה-C4 רחבה ב-4 ס"מ וקצרב ב-5 ס"מ.

 

ה-DS4 מצוידת בחמישה מנועים, 2 דיזל 3 בנזין. מנוע HDi בשני הספקים של 110 כ”ס ו-160 כ”ס . בתחום מנועי הבנזין, את גרסת הבסיס תשרת יחידת 120 כ”ס VTi והיחידה המוכרת 1.6 ליטר THP בשני הספקים, 155 כ”ס ו- 197 כ”ס. המנועים ישודכו לתיבת הילוכים ידנית ESG או רובוטית. בנוסף תוצג גרסה מיקרו היברידית המבוססת על מנוע ה-110 כ"ס HDi. זו לא גרסה היברידית מלאה כלומר אין מנוע חשמלי אלא רק מערכת עצור סע ואלטרנטור מתקדם לשימור אנרגיית הבלימה לטעינת המצברים. הגרסה ההיברידית תזכה לתיבה ידנית עם יחסי העברה שונים לחיסכון מקסימלי בדלק.

 

רוכשי ה-DS4 יוכלו לעצב את פנים הרכב לפי טעמם האישי. תאורת הפנים יכולה להשתנות לפי בחירת הנהג ויחד עם זאת יכלו הרוכשים לבחור את הסאונד של צלילי ההתראה השונים. מערכת השליטה המרכזית של הנהג eTouch תאפשר ביצוע שיחת חירום, ידנית או אוטומטית, לשרותי הצלה במקרה של תאונה.

החשיפה המלאה כאמור בתערוכת פריז בעוד פחות מחודש.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות