סיטרואן חושפת את ה-DS4 החדשה 2016 – מתיחת פנים

סיטרואן מעניקה ל-DS4 מתיחת פנים ומוסיפה לדגם גרסת קרוסאובר חדשה -  DS4 Crossback.

2016 סיטרואן DS4 החדשה - מתיחת פנים
סיטרואן DS4 זוכה למתיחת פנים ולגרסת קרוסאובר DS4 Crossback.

סיטרואן חושפת לראשונה את מתיחת הפנים לדגם הפרימיום DS4 הכוללת חזית רעננה עם פנסי קסנון או LED חדשים, עם מנועים ואבזור עדכניים ויותר אפשרויות גימור ושילובי צבעים.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אל ה-DS4 החדשה/מחודשת, שהוצגה לראשונה ב-2011, סיטרואן מצרפת עם מתיחת הפנים לדגם גרסת "פנאי" הנקראת Crossback וכוללת הגבהת מרכב של 30 מ"מ וקוסמטיקה המעניקה לדגם מראה של קרוסאובר/רכב פנאי.

 

לפי סיטרואן, גרסה זו נולדה בכדי לספק מענה לתמורות החלות בשוק הרכב האירופאי הפונה יותר ויותר לעבר דגמי הקרוסאובר השונים. סיטרואן צופה שגרסת ה-קרוסבק החדשה תהיה אחראית לכ-30% ממכירות הדגם. מאז שהוצגה ה-DS4, סיטרואן מכרה כ-115,000 יחידות מהדגם, מספר המהווה כ-20% מסך המכירות של משפחת דגמי ה-DS אותה סיטרואן החלה לשווק לראשונה בשנת 2009 עם ה-DS3.

 

בתא הנוסעים, סיטרואן התקינה מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך "7, דבר שאפשר לפי סיטרואן "לנקות כשני שלישי מהכפתורים בקונסולה המרכזית". המערכת כוללת סנכרון מלא של מכשירים סלולריים באמצעות Apple CarPlay או מערכת שיקוף למכשירי אנדרואיד. בנוסף לכך, סיטרואן שדרגה את הגימור בתא הנוסעים כולל שימוש נרחב יותר בעור במקומות שונים בתא הנוסעים – בהתאם לרמת הגימור.

 

ה-DS4 המחודשת  תוצע עם מבחר של שישה מנועים מעודכנים, שלושה מנועי בנזין ושלושה מנועי דיזל. מנוע הבסיס הוא מנוע ה-1.2 טורבו 130 כ"ס המוכר מפיג'ו 308 וה-C4 המחודשת, מנוע זה משודך לתיבה ידנית בלבד. מעל מנוע זה נמצא את מנוע ה-1.6 ליטר THP המעודכן שיוצע בשני הספקים של 165 כ"ס או 210 כ"ס והוא משודך לתיבת 6 הילוכים ידנית או 6 הילוכים אוטו'. היצע מנועי הדיזל כולל מנועים בהספקים של 120 כ"ס, 150 כ"ס ו-180 כ"ס, כולם בטכנולוגיית Blue HDi החדשה של פיג'ו-סיטרואן.

 

סיטרואן DS4 Crossback תצויד בשלב זה בשני מנועים בלבד, 1.2 טורבו בנזין 130 כ"ס ו-1.6 ליטר טורבו דיזל 120 כ"ס. שני המנועים משודכים לתיבת הילוכים ידנית. למרות התוספת של גרסת "פנאי", הדגם ימשיך להיות מוצע עם הנעה קדמית בלבד.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות