סמארט קבריולט החדשה 2016

סמארט פור-טו קבריולט החדשה מציעה גג הנפתח ב-12 שניות ובכל מהירות נסיעה ומנוע 0.9 ליטר טורבו 90 כ"ס של רנו.

2016 סמארט פור-טו קבריולט החדשה
סמארט פור-טו קבריולט החדשה עם גג חשמלי הנפתח בכל מהירות.

לקראת תערוכת פרנקפורט 2015 הקרובה, סמארט חושפת לראשונה את הסמארט פורט-טו (forTwo) קבריולט החדשה אשר תוצג בבכורה עולמית לקהל הרחב בתערוכה ותשווק בעולם בחודשים הראשונים של 2016.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הסמארט קבריולט מבוססת על הסמארט פור-טו החדשה אשר הוצג לפני כשנה ואשר פותחה במשותף עם רנו (רנו טווינגו החדשה).  את גג האריג של הדגם ניתן לפתוח – חשמלית – בכמה מצבים: כגג נפתח מעל ראשי הנוסעים או במצב פתיחה מלא המתקפל אל תוך תא המטען, במצב זה הרוכשים עדיין יאלצו לנתק באופן ידני את שתי קורות הגג  - לאלו החושקים בגג פתוח לחלוטין -  ולאחסנם במקום ייעודי בתא המטען.

           

סמארט מציעה לרוכשים בחירה בין שלושה צבעים שונים עבור הגג – כחול, אדום ושחור – והוא ניתן לפתיחה מלאה ב-12 שניות, גם בזמן נסיעה במהירות המרבית של הדגם. את הגג ניתן לפתוח גם מחוץ לרכב באמצעות לחיצה על כפתור ייעודי בשלט. לפי סמארט, המרכב של הדגם קשיח יותר בכ-15 לעומת הדגם היוצא.

 

היצע המנועים בדגם זהה לגרסה הסגורה של הדגם: 1.0 ליטר שלשוה צילינדרים בהספק של 71 כ"ס או 0.9 ליטר טורבו (מנוע של רנו) בהספק של 90 כ"ס. המנועים משודכים לתיבת 5 הילוכים ידנית או 6 הילוכים כפולת מצמדים במקום רובוטית בדגם היוצא.

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות