סקודה חושפת משפחתית קומפקטית חדשה

סקודה MissionL קונספט דומה במידותיה לג'טה החדשה, תמלא את הפער בין הפאביה לאוקטביה ותחשף במלואה בתערוכת פרנקפורט בעוד כשבוע.

סקודה MissionL קונספט - רמז לאוקטביה הבאה

לסוקדה כבר מזמן חסר בהיצע מכונית שתמלא את הפעם הלא קטן בין הפאביה לאוקטביה. לכן סקודה מציגה את הקונספט MissionL עם מידות של מכונית משפחתית שתמלא את הפער ויותר מכך, מציגה את קו העיצוב החדש של סקודה אותו נפגוש גם באוקטביה החדשה בקרוב ובכל דגמי סקודה העתידיים.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למרות מראה הסדאן, כמו באוקטביה, גם כן מדובר במכונית האצ'בק 5 דלתות. סקודה תשווק את המכונית באירופה, רוסיה וסין (גם לישראל היא תגיע כמובן) כאשר לכל שוק היא תתואם במיוחד ולדוגמה, תשווק בהודו כמכונית סדאן ולא הצ'בק ואף עם עיצוב שונה.

 

העיצוב שואל השראה רבה ממכונית הקונספט VisionD אליה נחשפנו בתערוכת ז'נבה האחרונה. דגם הייצור מבוסס על שלדה מוארכת של הפולו/פאביה ומה שאתם רואים בתמונה, זה כמעט בדיוק מה שתראו באולמות התצוגה, כך לפי סקודה.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (4)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • מ

  זה לא הראפיד ?

  כתובת URL מקוצרת:
 • עמית נגב

  יותר מדי עגול המעצבים מביאים בשנים האחרונות וטוב שיש מי שזוכר שאפשר לעשות גם קווים חדים מדי פעם. קצת גיוון עוד לא הרג אף אחד. לפחות ממה שמראים הלנו, סקודה הולכים על מראה יותר מחודד משל האוקטביה הנוכחית. יפה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • עמית

  שזו מכונית חדשה ולא האוקטביה הבאה. אין ספק שהאוקטביה הבאה תהיה דומה אבל זו לא היא.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אריק

  אני חושב שהכתבה מטעה, <br />אנחנו מסתכלים על האוקטביה החדשה...

  כתובת URL מקוצרת: