סקודה סקאלה (Scala): השם החדש של המשפחתית הקומפקטית של סקודה

סקודה סקאלה
סקודה סקאלה - מחליפת הראפיד.

סקודה סקאלה היא המחליפה של הראפיד, בדגם ובשם, תהפוך למשפחתית האצ׳בק איכותית שתתחרה בגולף של פולקסווגן.

 

עד עתה ידענו כי הקונספט Vision RS, אותו סקודה הציגה בתערוכת פריז האחרונה, הוא קדימון לדור הבא של הראפיד, כעת אנו מתבשרים כי המשפחתית הקומפקטית הבאה של סקודה כבר לא תקרא ראפיד אלא סקודה סקאלה (Scala).

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מדובר בצעד מתבקש, שכן הראפיד נולדה כמכונית לשווקים מתפתחים ואילו הסקאלה מיועדת להתחרות במיטב המשפחתיות האירופאיות ולהציג עלייה משמעותית באיכות ובכל התחומים האחרים. זו הסיבה שבסקודה בחרו בשם סקאלה לדגם, מילה שמשמעותה בלטינית היא סולם או מדרגות, בכדי להדגיש את קפיצת המדרגה שהדגם יציג לעומת הראפיד.

 

סקודה vision rs קונספט
vision rs קונספט - ההשראה לסקאלה.

״מדובר במכונית חדש לחלוטין הקובעת בסגמנט סטנדרטים חדשים של טכנולוגיה, בטיחות ועיצוב. אנחנו משוכנעים כי לסקאלה יש את הסיכוי הגבוה ביותר להגדיר מחדש את הסגמנט עבור המותג״, כך לפי ברנרד מאייר, מנכ"ל סקודה.

סקודה תחשוף את הסקאלה בהמשך השנה והיא תציג עיצוב בהשראת הקונספט Vision RS. הסקאלה צפויה לשאת מידות דומות לאלו של הקונספט, כלומר מידות של משפחתית האצ׳בק ממוצעת, עם אורך של 4.36 מטר, רוחב של 1.81 מטר, בסיס הגלגלים של 2.65 מטר ונפח תא מטען של 450 ליטר. היצע המנועים בדגם צפוי להתבסס על המנועים המוכרים של קבוצת פולקסווגן, 1.0TSI או 1.5TSI ובהמשך, אנחנו מצפים כי הדגם יוצג גם בגרסה ספורטיבית RS עם מערכת הנעה היברידית 245 כ״ס, כפי שהוצג הקונספט.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות