פולקסווגן חושפת: 2015 טרנספורטר T6 החדש

הטרנספורט T6 החדש ממשיך את המסורת עם עיצוב מעודכן, תא נוסעים משודרג ומאובזר יותר יחד עם מבחר גדול של גרסאות ומנועים חדשים.

2015 פולקסווגן טרנספורטר T6

פולקסווגן מסירה את הלוט מעל הטרנספורט 2016 החדשה, הדור השישי (T6) לוואן המסחרי/נוסעים המצליח של פולקסווגן ממנו נמכרו מאז שהוצג הדור הראשון של הדגם לפני שישים וחמש שנה כ-12 מיליון יחידות, 2 מיליון מתוכן מהדור האחרון T5.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ברכבים מסחריים העיקר זו השימושיות והעיצוב הוא משני (זה גם עולה לא מעט כסף), כך שהטרנספורטר T6 החדש שומר באדיקות על קווי העיצוב של הדגם היוצא, אך כן זוכה להתעדכן בהתאם לשפת העיצוב העדכנית של פולקסווגן באמצעות פנסים מחודשים מלפנים ומאחור, פגושים חדשים ועיצוב חדש לגריל הקדמי.

 

תא הנוסעים מציג את אותו מערך מוכר של הדגם היוצא, אך הוא עוצב מחדש למראה מודרני יותר, איכות החומרים שופרה והותקנו בדגם כל מערכי השליטה המוכרים מדגמי פולקסווגן העדכניים (בקרת אקלים, גלגל הגה, מולטימדיה "6.6 ועוד). בחלק מגרסאות הדגם ניתן למצוא מערכות מתקדמות כגון בקרת שיוט אדפטיבית, בולמים אדפטיביים ועוד. בכל הגרסאות יוצעו מערכות בטיחות מתקדמות כגון בלימה אוטו' ועוד.

 

כמו הדגם היוצא, גם ה-T6 החדש יוצע במגוון רחב של גרסאות ורמות גימור, החל מוואן סגור ועד לגרסת 8 נוסעים מפוארת ומאובזרות – קראוול או מולטיוואן – יחד עם אופציה להנעה כפולה 4MOTION ובעתיד גם גרסאות שונות לשטח ועוד.

 

הטרנספורטר T6 החדש מצויד במנועים החדשים של קבוצת פולקסווגן בתקן אירו 6. היצע המנועים כולל מגוון רחב של מנועי דיזל בנפח של 2.0 ליטר TDI בהספקים של 84-204 כ"ס, גרסאות הנוסעים של הדגם יוצעו כאופציה גם עם מנוע 2.0 טורבו בנזין (TSI) בשני הספקים של 150 כ"ס ו-204 כ"ס.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות