פורד פוקוס סדאן החדשה נחשפת – מתיחת פנים

פורד חושפת את הפוקוס סדאן 2015 המחודשת לאחר מתיחת פנים לדגם.

פורד פוקוס סדאן 2015

פורד חשפה לאחרונה את הפוקוס האצ'בק וסטיישן החדשות/מחודשות לאחר מתיחת פנים והיום (יום ד') פורד חושפת לראשונה את הפוקוס סדאן החדשה/מחודשת הזוכה גם היא למתיחת פנים שתוצג בשבוע הבא בתערוכת ניו יורק.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפוקוס סדאן המחודשת זוכה לאותו טיפול קוסמטי לו זכו גרסאות ההאצ'בק והסטיישן. גם כאן נמצא פגוש קדמי חדש הנושא את הגריל החדש סטייל אסטון מרטין של פורד, יחד עם פנסי חזית מעודכנים. מהפרופיל אין כל שינוי ומאחור, פורד התקינה פנסים בעיצוב חדש לחלוטין וכן עדכנה את עיצוב דלת את המטען. הכנף הקטנה שנוספה על דלת תא המטען, תוצע רק בארה"ב כחלק מקיט עיצוב.

 

גם תא הנוסעים של גרסת הסדאן שוכה לאותם השינויים שראינו בגרסאות ההאצ'בק והסטיישן המחודשות, הקונסולה המרכזית הוצרה ובלם היד הוזז לאחור לטובת מרווח משופר לרגלי הנהג. אותה קונסולה מכילה כעת פחות כפתורים ומסך מרכזי חדש (MyFord טאצ' “8) לטובת הנדסת אנוש משופרת. גם גלגל ההגה חודש ומציע מערך חדש של כפתורים, גם כן לטובת הנדסת אנוש משופרת ותפעול קל יותר של האבזור ברכב.

 

 

גם בדגם האמריקאי פורד שדרגה את אבזור הבטיחות המתקדם (כאופציה) יחד עם שדרוג לבידוד הרעשים בדגם וכן למתלים ולהיגוי. השוק האמריקאי יקבל לראשונה את מנוע ה-1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו בהספק של 125 כ"ס שיוצע עם תיבת הילוכים ידנית בלבד.

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • מישהו

    הם רק צריכים לסדר את הגיר שלפעמיים חובט וזהו (:

    כתובת URL מקוצרת: