פורשה 911 החדשה – נתפסת שוב בעדשת המצלמה (וידאו)

פורשה 911 החדשה 2012, כבר נצפתה מכל הזוויות האפשריות ועדיין נדרשת עין של מומחה למנות את ההבדלים.

פורשה 911 החדשה כמעט ללא כל הסוואה

פורשה תחשוף את ה-911 החדשה (דגם 991) לשנת 2012 בתערוכת פרנקפורט הקרובה. עד אז, ולמעט הפרטים הטכניים, כבר זכינו למספר הזדמנויות לצפות ב-911 החדשה כמעט מכל הזוויות ולמרות זאת, אם סתם הייתם רואים אותה בכביש ללא כל הסוואה, סביר להניח שהייתם מתקשים לדעת שזה אכן הדגם החדש.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אז מה השתנה מדגם 997 המוחלף לדגם 991 החדש? מאחור, מכסה המנוע זוכה ל-3 פתחי אוורור ולא 4, פנסי הבלימה כמעט וזהים אך ניכר שהם בעלי צורה מוארכת יותר וכמו כן צרים יותר. הפגוש האחורי חדש וקמור (בוידאו דגם קאררה S). מלפנים, הפנסים הקדמיים נמשכים יותר לאחור בצורה אליפטית ולא עגולה עם חופה שקופה גדולה, תאורת ה-LED מלפנים מכוסה, אך ניכר שהיא גולשת לצידי הפגוש הקדמי שהוא לכשעצמו חודש עם כונס אוויר מרכזי גדול ובולט יותר.

 

ישנם עוד מספר הבדלים חיצוניים מינוריים כמו מראות הצד שהן בעולות אותו פרופיל אף זרוע החיבור לגוף שונה וכו'. ב-911 החדשה, פורשה הגדילה את בסיס הגלגלים ב-10 ס"מ ולא לרווחת הנוסעים אלא בכדי להשיג חלוקת משקל טובה יותר והאורך הכולל צמח ב-5 ס"מ. מבפנים, אנו יודעים לספר שעיצוב הפנים הוא בהשראת הפאנאמרה.

 

בתחום המנועים, פורשה לא מספקת םרטים עדיין, אך מנוע הבסיס יהיה עתה בנפח של 3.4 ליטר בוקסר כמובן, בהספק הצפוי לעמוד על 350 כ"ס, והמנוע הבכיר שישרת את גרסאות ה-S והטורבו, ישמור על נפח של 3.8 ליטר, אך יספק לפחות 400 כ"ס בגרסאות ה-S ומעל ל-500 כ"ס בגרסאות הטורבו.

 

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/aFNRrygIzAA?rel=0{/iframe}

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (4)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • Porsche Power

  תעשה טובה ותחסוך מאיתנו את ההבלים שלך .<br />10 שנים?<br />אתה טמבל רציני הא?<br />שמעת על מירוצי הקאררה פאנאמריקנה והטארגה פלוריו?<br />איך זה שפורשה שלטה בהן ללא עוררין?<br />איך זה שפורשה זכתה 22 פעמים במירוץ דייטונה 24?<br />איך זה שפורשה זכתה 16 פעמים במירוץ לה מאן ?<br />איך זה שפורשה זכתה 5 פעמים בלה מאן האמריקני?<br />איך זה שפורשה זכתה 18 פעמים במירוץ סברינג 12?איך פורשה היא היצרנית המצליחה ביותר בתולדות הספורט המוטורי ?<br />איך זה שפורשה היא יצרנית הרכב המוערכת ביותר בעולם?<br />אתה חתיכת בור!<br />אבל מה כבר אפשר לצפות מישראלים בורים ונבערים ...<br />הרי מאזדה 3 היא חלום בשבילכם ...

  כתובת URL מקוצרת:
 • גלי

  רק ב-10 השנים האחורונות, פורשה באמת טובה, לפני כן וכמי שנהג בכמה פורשה ישנות אלו היו רכבים פשוט גרועים!! כן, מה לעשות שהטכנולוגיה היא זו ששיפרה את הרכב ולא הבסיס המכני הגרוע של של מנוע כמו מטוטלת וצמיגים ברוחב של כל הרכב רק בכדי שלא יברח לצדדים. או בקיצור, כל ב.מ.וו M5 על לא מזמן הייתה יותר מהירה מפורשה בכל מצב.<br /><br />כל פורשה משנות ה-90 80 ומטה הייתה כלי שלא ידעת אם תסיים את הנסיעה בשלום או בשלום עלייכם.

  כתובת URL מקוצרת:
 • Porsche Power

  אם המכונית היא מכונית הספורט הפופולארית ביותר בעולם כבר 48 שנים, אל תשנה אותה .

  כתובת URL מקוצרת:
 • טל 26

  עדיין יהיה קשה למצוא את ההבדלים..<br />כמה שפורשה 911 נראית טוב, היא נראית ככה כבר מעל 40 שנה...

  כתובת URL מקוצרת: