פיאט 500 שגם בעלי פרארי ירצו

פוגה רייסינג (pogea racing) חברת שיפורים גרמנית, מציגה פיאט 500 עם 264 כ"ס

פיאט 500 אבארט דילר אדישן

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

החברה לקחה פיאט 500 אבארט, שבתצורה הרגילה שלה מספקת 160 כ"ס ו23.4 קג"מ ממנוע 1.4 ליטר טורבו, מרשים ומספק לכשעצמו עם משקלה הקל של פחות מ- 900 ק"ג. את אותה פיאט 500 אבארט הפכה החברה לפיאט 500 אבארט גרסת פרארי לסוחרים (Fiat 500 Abarth Ferrari Dealers Edition) התוצאה היא, הספק של 264 כ"ס ומומנט שצמח ל-33.6 קג"מ.

 

מה שונה, חוץ מהעיצוב המדהים, אך עם יותר מידי סמלים חייבים לציין? החברה השתמשה באותה יחידת מחשב ניהול מנוע ושינתה רק את התוכנה, לפי החברה דבר זה ישמור על המנוע בצורה טובה יותר ויבטיח אמינות רבה יותר מהחלפת מחשב המנוע ביחידה אחרת. בנוסף הוחלף מגדש הטורבו ומצנן הביניים ביחידות גדולות יותר מייצור עצמי של החברה. כמו כן הוחלפו השסתומים במנוע וכל צנרת הפליטה והממיר הקטליטי. הבלמים המקוריים של האבארט, OME, הוחלפו בכאלו מייצור עצמי של החברה ומאפשרים קיצור של מרחק הבלימה בכ- 2 מטר.

 

החברה לא ציינה פרטים על הביצועים, אך עם הספק שצמח ב-100 כ"ס ניתן לצפות לביצועים של בין 5-6 שניות 0-100 קמ"ש, מצד שני ללא שיפור במתלים ועם שלידה שלא שופרה, לא בטוח איך הפיאט הזו תתמודד עם כל ההספק האדיר הזה. אם חששתם לחיי המנוע הקטן והגיר שמובאים לקצה גבול היכולת, החברה מספקת עם הרכב אחריות מלאה למנוע לגיר ולמגדש.

 

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות