פיג'ו HX1 קונספט – מכונית הסאלון הבאה של פיג'ו?

צילום ממגזין רכב צרפתי שנחשף ברשת האינטרנט, מציג את מכונית הקונספט HX1 של פיג'ו אשר תוצג בתערוכת פרנקפורט הקרובה.

פיגו HX1 קונספט - קדימון למכונית הסאלון החדשה של פיגו?

בעוד האחות "המוזרה" של פיג'ו, סיטרואן, הציגה את ה-DS5 כסוג של מכונית פרמיום האמורה להוות תחליף למכונית סאלון וכן את הקונספט המרשימה מטרופוליס שתיוצר כסיטרואן DS9, היה נדמה כי פיג'ו, וויתרה לחלוטין על הרעיון של להציג מכונית סאלון כאשר לא הציגה מחליפה של ממש ל-607 הסאלונית.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מצילומים אשר שדלפו לרשת ממגזין צרפתי שיצא לאור בחודש הבא, לאחר תערוכת פרקנפורט, אנחנו מתבשרים על כך שפיג'ו תציג מכונית קונספט העשויה יום אחד להיות מכונית הסאלון החדשה של פיג'ו. לפי האתר worldscoop בצרפתי, הקונספט HX1 (המזכירה מאוד את המטרופוליס של סיטרואן) בעל מידות של: 4.95 מטר אורך, 1.99 מטר רוחב ומידת גובה נמוכה של 1.39 מטר.

 

הקונספט מונעת באמצעות יחידה היברידית דיזל HDi בהספק כולל של 300 כ"ס. ה-508 שמתקבלת היטב באירופה, אולי תעודד את פיג'ו לעשות עוד ניסיון לייצר מכונית סאלון שתציב אלטרנטיבה של ממש לגרמניות. את הפרטים המלאים נקבל בעוד כשבועיים עם פתיחת תערוכת פרנקפורט 2011.

 

עם כל הכבוד לקונספט HX1, המכונית החשובה ביותר של פיג'ו בתערוכת פרנקפורט תהיה כמובן פיג'ו 208 החדשה (לא בטוח שזה השם) אשר תחליף את ה-207 במהלך 2012.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות