פרטים ראשונים על קיה סול החדשה 2014

קיה חושפת פרטים טכניים ראשונים על הסול 2014 החדשה אשר תוצג בתערוכת פרנקפורט בחודש הבא.

2014 קיה סול החדשה - צפויה להציע שיפור בכל המדדים

קיה חשפה בשבוע שעבר תמונה ראשונה של קיה סול 2014 החדשה והיום ( יום ו') היא חושפת פרטים ראשונים על הדור השני של הסול וכן תמונות נוספות של הדגם החדש אשר יוצג בבכורה עולמית בתערוכת פרנקפורט הקרובה בגרסתו האירופאית, זאת לאחר שגרסתה האמריקאית של הסול החדשה נחשפה כבר לפני מספר חודשים.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפי קיה, הסול החדשה יושבת על פלטפורמה חדשה לחלוטין שהושאלה מהסיד האצ'בק החדשה. הסול החדשה תציע בסיס גלגלים ארוך יותר ומפסק סרנים רחב יותר כך שהיא תספק מרחב גדול יותר לנוסעים ולמטען. לתא המטען נפח של 354 ליטר, תוספת של 14 ליטר לעומת הסול הנוכחית.

 

עם המעבר לפלטפורמה החדשה והקשיחה ב-29% לעומת הדגם הנוכחי, בקיה מבטיחים שהסול החדשה תציע שיפור משמעותי בתחום נוחות הנסיעה והתנהגות הכביש עם איכות נסיעה גבוהה יותר ובוגרת יותר. אם הסול תציע רק 90% מאיכות הנסיעה של הסיד, אז אכן מדובר בשיפור משמעותי לעומת הדגם הנוכחי. בנוסף, קיה מציינת שהיא שיפרה את בידוד הרעשים בדגם והתוצאה היא הפחתה של 3 דציבלים ברעש בתא הנוסעים.

 

 

בתחום המנועים, לא צפוי כל שינוי וקיה תמשיך להציע את הסול עם מנוע טורבו דיזל 1.6 ליטר CDRI ומנוע הבנזין ימשיך להיות מנוע ה-1.6 ליטר GDI – הזרקת דלק ישירה. למרות זאת, בקיה מציינים שכל המנועים זכו לעדכון לטובת צריכת דלק משופרת ופליטת מזהמים נמוכה יותר.

 

כפי שאנו למדים כעת, הדגם האירופאי של הסול החדשה כמעט וזהה לחלוטין בעיצובו לזה האמריקאי ונבדל ממנו רק בנושאי תקינה מקומית. הבדל נוסף בין שני הדגמים הוא שהדגם האירופאי יוצע בשני סגנונות עיצוב: אורבני (הדגם הירוק בתמונות) ופנאי. חבילת "הפנאי" כוללת תוספת של פלסטיקה בשחור מבריק מסביב לרכב המעניקה לדגם מראה של רכב פנאי 4X4. הרוכשים יוכלו לבחור מבין 11 צבעים לגוף הרכב ושלושה צבעים לגג (שחור, לבן ואדום). קיה עדיין לא חושפת אותנו אל תא הנוסעים החדש של הדגם, אך זה צפוי להיות זהה לתא הנוסעים של הגרסה האמריקאית.

 

2014 קיה סול אירופה:

 

2013 קיה סול צפון אמריקה:

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • רפי

    רכב נח מאוד.מפנק.אמין.נסיעה שקטה.עדיף מהרבה מכוניות משפחתיות מדגמים אחרים.תהנו

    כתובת URL מקוצרת:
  • רון34

    מחכה לעוד עדכונים לגבי השדרוגים של הדגם

    כתובת URL מקוצרת: