צפו: טויוטה לנד קרוזר 2014 החדש – מתיחת פנים

טויוטה לנד קרוזר פראדו החדש נחשף לראשונה בוידאו המציג את מתיחת הפנים לדגם הכוללת עדכון לעיצוב החיצוני ושדרוג הגימור והאבזור בתא הנוסעים.

טויוטה לנד קרוזר פראדו 2014 החדש - מתיחת פנים לדגם

רק אתמול חשפנו תמונות ראשונות של הלנד קרוזר פראדו 2014 החדש/מחודש והיום (יום ו') מתפרסם וידאו ראשון של הדגם המאשר שהתמונות שחשפנו אתמול הן אכן אותנטיות ומציגות לאמנה את מתיחת הפנים שטויוטה העניקה לדגם.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפראדו (לנד קרוזר 150) אשר הוצג לראשונה ב-2009, זוכה לעדכון אמצע החיים עם חזית הכוללת גריל חדש עם הדגשת כרום בולטת במיוחד, פנסים ראשיים שעוצבו מחדש וכוללים תאורת LED ליום וגם הפגוש הקדמי זכה לעדכון אך הוא לא שונה מהותית מזה הנוכחי. מהצד אין כל שינוי בדגם ומאחור, השינויים היחידים שנעשו הם עיצוב מחדש לפנסים ופס כרום אופקי ורחב עם הכיתוב לנד קרוזר מעטר עתה את דלת תא המטען.

 

בתא הנוסעים, עיקר השינוי נמצא בקונסולה המרכזית כאשר טויוטה חידשה לחלוטין את מערך כפתורי השליטה על מערכת ההנעה, חידשה את מסגרת וכפתורי מסך המגע המרכזי ואת כפתורי השליטה על מערכת השמע שהיו מותקנים מתחת למערכת בקרת האקלים, היא העבירה לחלקה העליון של הקונסולה המרכזית. גם בתחום הגימור טויוטה ביצעה עדכון קל עם נגיעות כרום מסביב לכפתורים השונים ופתחי המיזוג. סך השינויים בתא הנוסעים מעניקים לדגם מראה מודרני ומרוכך יותר לעומת המראה המחוספס והתכליתי של הדגם הנוכחי היוצא.

 

אנחנו עדיין לא יודעים לומר האם נעשו שינויים בתחום יחידות ההנעה של הדגם, אך סביר להניח שהוא יוצע עם אותם מנועים: 4.0 ליטר V6 ו-3.0 ליטר D-4D טורבו דיזל. פרטים נוספים על הלנד קרוזר החדש צפויים להיחשף כבר בשעות או בימים הקרובים.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות: