קבוצת סמלת רכשה בעלות מלאה על אוטו איטליה

פרארי פורטופינו
פרארי פורטופינו.

קבוצת סמל"ת הופכת לבעלים היחידי של יבואנית פרארי ומזראטי לישראל, לאחר ש-UMI העבירה לסמל"ת את כל המניות המוחזקות על ידיה באוטו איטליה ללא תמורה.

 

קבוצת סמל"ת, יבואנית פיאט, אלפא רומיאו, ג'יפ, סובארו קרייזלר ואיווקו בישראל, מודיעה על רגישת מלוא הבעלות על חברת אוטו איטליה, היבואנית של מותגי העל פרארי ומזראטי בישראל.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בשנת 2014, קבוצת סמל"ת רכשה 25% ממניות אוטו איטליה מידי חברת קרדן רכב וכעת, היא מודיעה על רכישת יתרת המניות שהוחזקו בידי קבוצת UMI (יבואנית שברולט וקאדילק). בכך קבצת סמל"ת הופכת לבעלים היחידי של החברה וליבואנית הבלעדית בישראל של רכבי פרארי ומזראטי.

 

מזראטי גראן טוריסמו
מזראטי גראן טוריסמו.

מנכ"ל חברת סמל"ת עומר לוי מסר: "אני רוצה להודות לקבוצת UMI על שיתוף הפעולה הפורה לאורך השנים. פרארי ומזראטי הינם ממותגי הרכב הנחשקים ביותר בעולם וכחלק מה-DNA של סמלת בייצוג מותגי רכב איטלקיים מובילים, השייכים לקבוצת FCA העולמית, מדובר במהלך טבעי ומתבקש לרכז בבית אחד את כלל מותגי הקבוצה. מהלך זה הינו המשך ישיר לאסטרטגית הצמיחה וההתרחבות של הקבוצה".

 

אוטו איטליה, תחת ניהולו של עמית איילון, תצטרף לחטיבת הפרימיום של סמלת הכוללת את המותגים Jeep, אלפא רומיאו ואבארט בניהולו של דני איטליאנו, אשר שימש עד לפני כשנה כמנכ"ל אוטו איטליה.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • מאוכזב פיאט

    תמחור הזוי למכוניות של פיאט פלוס חלפים יקרים ואמינות ברצפה, פרארי ?? חחח בואו. .

    כתובת URL מקוצרת:
  • אלי

    באסה, סמלת יבואן פח

    כתובת URL מקוצרת: